Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz quailstorm #8548 üzenetére

    Nem erről van szó ...(BB / iOS de még a butafon is sokkal színpatikusabb) hanem arról hogy nincsenek ikonok, widgetetek, élő háttérképek, testre szabhatósága pedig ugyan olyan mint a régi Nokiák vagyis egy nagy 0, na meg az egész menü rendszer olyan béna semmi logika nincs benne, értem én hogy gyors meg minden (jól tudják ezt álcázni különféle animációkkal) persze hogy az, hiszen az egész rendszer olyan mint egy puszta mező, én biztos vagyok benne hogy még egy 600mhz ZTE Blade is sokkal használhatóbb :K

    Mondjuk az nem értem hogy a MS -nek még nem esett az le hogy a pc-s Win 8.1 -t senki nem szereti, és még a Vista -hoz is képest egy hatalmas bukás, mit gondoltak hogy ez mobiltelefonon fog is valakinek tetszeni ?vagy tényleg nem értem :N

    Persze nem fikázni akarom és nem lehetünk egyformák, biztos hogy sok embernek nagyon tetszik, de nekem sajnos nagyon nem az én világom, komolyan mondom ha az Android / iOS / Blackbery is becsődölne és ha a WP lenne az egyetlen okostelefon rendszer, én inkább visszaváltanék butafonra ;]

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák