Keresés

Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz <NewL> #3560 üzenetére

    hát, ilyen alap dolgokra is azért kíváncsi vagyok, mert még sosem volt BB telóm. például hogyan lehet rájuk alkalmazásokat telepíteni? volt valami hír még BB store-ról, de nem tudom mi lett belőle. mondjuk nem kell túl sok cucc nekem, egy nimbuzz, operamini, szótár, és nagyjából meg is vagyok :) te miket használsz még amúgy?
    a suretype vajon hogy működik, ha olyan nyelven szeretnék írni, ami nincs benne a telefony nyelvi csomagjában? lehet nyelveket különn telepíteni amúgy?
    témák vannak rá? írják töb tesztben, hogy lehet a beállításoknál választani, de alapból csak kettő van.
    gyorsaságra, stabilitásra mi a véleményed róla úgy általában?
    ébresztés kikapcsolva megy? naptárbejegyzések hogy vannak (szét vannak szedve kategóriákra, mint mondjuk S60-on?), naptár riasztás hogy néz ki (pl a profilban beállított riasztási sémát követi /rezgésnél csak rezeg, hangosnál hangos, stb/, vagy önálló életet él)?
    multitasking hogy megy? vagy nem megy. vagy miért emelik ki szinte minden tesztben, hogy a zenelejátszó fut a háttérben is...?
    gmail-lel hogy áll a rendszer? valahol olvastam, hogy a beépített email kliens nem nagyon kezeli az imap fiókokat :F illetve lehet szinkronizálni a kontaktokat meg esetleg naptárt gmail-ben levővel?

    most így hirtelen ennyi jutott eszembe :) köszi előre is a válaszokat!

Aktív témák