Aktív témák

  • apez

    csendes tag

    válasz karatekutya #927 üzenetére

    Hát várnék én a vásárlással, de az a helyzet, hogy már egy hete nem jó a mostani telefonom (6110-s nokia négy év után hősi halált halt... :( ). és elégé sürgős lenne a dolog. Szóval semmiképpen sem fogok várni egy hétnél többett.
    Tegnap beszélgettem egy sráccal, neki ASUS P535-je van. Neki a legnagyobb gondott az okozta, hogy amikor ki akarta kapcsolni a billentyű zárat akkor mindig letolta a kezével a hátlapot és mivel a gyárban a hátlapot egy mikrokapccsolóval látták el így ilyenkor ki is kapcsolt a telefon. A prolémát azóta kiküszöbölte egy kétoldalú ragasztóval ami a hátlap alatt van. Kicsit gáz tervezési hiba...
    De ezt az egyett leszámítva, csak dicsérte! Meg van elégedve a tudásával, az összeszerelésel és az aksival is. SAjnos pont nem volt nála... (ilyen az én formám :S ), így nem tudtam kézbe venni.
    Amúgy írtál valamit amiről én teljesen elfelejtkeztem...
    ...mégpedig, hogy telefont akarok venni ami tartalmaz még plusz hasznos dolgokat, vagy PDA-t ami tudja a GSM funkciót. mert ugye a kettő nem ugyan az. szóval most újra gondolom az egészet, hogy melyik funkciót menyire fogom kihasználni. Köszi az infókat!

    És várom továra is a tapasztalatokat! ;)

    Bla bla bla

Aktív témák