Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Polllen #16120 üzenetére

    A zenehallgatásról sem esett túl sok szó, pedig ez is a multimédia része. FM rádiót pedig nem hallgatok. ;)
    BT zenehallgatás megy? Minősége milyen? 3,5 saját füles csatlakoztatható hozzá?
    Megmondom őszintén olyan baromi drága még 2 év hűséggel is, hogy csak akkor veszem meg, ha eséllyes hogy megtartom, ehhez pedig multimédiában tökéletesnek kell lennie, mert nem vagyok elvakult Apple fan. :U Tehát ha bármi kiderül menet közben, ami nem bejövős, simán veszek egy Nokia N8-at, vagy egy SGS-t, esetleg X10-et vagy X10 Mini-t.
    Ráadásul amit most olvastam abszolút nem szimpi..Egy srác megrendelte Okt.15.-én és Január 22. környékén fogja megkapni az előrendelt 16Gb iPhone4-et. :(
    Ha én megrendelem Január elején, akkor majd ápriilisban fogom kézhez kapni? :F Irreálisan drága, és még így is neked tesznek szívességet hogy megveheted tőlük, és iPhone felhasználó lehetsz. :( Ez már nem tetszik így kezdésből.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák