Új hozzászólás Aktív témák

  • batman.

    senior tag

    válasz Piftuka #724 üzenetére

    Nekem anno az első homokszűrőm ha jól emlékszem T.I.P. márkájú volt, de ugyanaz volt bestwayban is. majdnem 3 szezont bírt. A tartály napon volt, a színe is kifakult, aztán egyik pillanatban megrepedt, és kitört belőle egy darab. Nem volt nagy a nyomás, semmi extra esemény nem történt. Nem azért ment tönkre mert más volt a homok paramétere, hanem mert eleve úgy tervezték, hogy egy idő után tönkremenjen. Ez kb. 10 éve volt, akkor vettem egy Hayward szettet, aminek a szivattyúját az első évben lecseréltem egy Iwaki magnet pump-ra. Mert halkabb és erősebb. Azóta használom.
    Azt mondom a medencés tapasztalt ember, és azért osztotta meg veled az infót, mert abból neki sem haszna, sem kára nem származik. Annyival egészíteném ki, hogy az Intex is ez a kategória, semmivel nem jobb.
    (#725) RR-13
    Tényleg nincs jelentősége. :N

    Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

Új hozzászólás Aktív témák