Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz Apollyon #1714 üzenetére

    Gondolom a játék részben arról is fog szólni, hogy nyikhajként, és részben kényszerűségből bizonyítanod kell majd a saját rátermettségedet másoknak. A kényszer kapcsán amúgy behozhatnak pár ügyes dolgot a játékba, gondolok itt némi önmarcangolásra, "külsőleg keménynek látszom, de belül rettenetesen félek én is" ellentétre, vagy éppen arra, hogy ez a gyerek még sosem volt komoly helyzetekben, úgyhogy tényleg őszintén fog tudni majd azon moralizálni, hogy vajon ebben a helyzetben mi a helyes és mi nem az, illetve, hogy van-e olyan egyáltalán, hogy helyes stb. Szóval ilyen téren tetszik, több potenciál van benne, mint Shepard-ban, aki sosem kérdőjelezte meg önmaga képességeit, meg a legmagasabb szinteket leszámítva (lehet-e Spectre) más sem kérdőjelezte meg az ő képességeit soha. Én mindig is bírtam az olyan karaktereket, akik folxamatosan felülvizsgálják magukat a tetteiket, megkérdőjelezik azt, hogy amit tettek jó volt-e vagy sem, képesek-e még megtenni azt ami rájuk vár stb. Remélem itt is kapunk valamit ebből azért, nem az lesz, hogy két fegyveres csetepaté megnyerése után az ifjú Ryder hirtelen egyből azt fogja majd hinni magáról, hogy ő az új Master Chief.

    Amúgy a hivatalos honlapon említik a tömegreléket, a prothean-okat is, de a Kaszásokról egy szó sincs. Ha azért mennének, lenne...szerintem nem lesz róluk szó, és ezek alapján nem ezért mennke, csak felfedezni. Az erre vonatkozó rajongói kérdéseket (sajnos) elháríthatják a készítők azzal, hogy hát miért is lene szó a Kaszásokról, a galxsi és az emberiség nagy résznek totál ismeretlenek voltak 2185-ben a Kaszások, a Citadel Council és az Alliance pedig nem ismerte el a létezésüket. Tehát hivatalosan nem is léteztek úgymond Kaszások 2185-ben.

    [ Szerkesztve ]

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák