Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolee0307

    őstag

    válasz Ryder62 #9995 üzenetére

    Én is úgy vagyok, hogy már egy ideje csak az Me kötött le, próbáltam más játékokat is, de valahogy nem érdekeltek, vmi hiányzott belőlük. Sok időm nincsen most játszani, de általában ezekkel ütöttem el az időt.

    A 3-hoz nekem kellene a magyarosítás, meg várom is a DLC-ket, hogy legyen teljes a játék és utánna megint elkezdem, addig pihen. Van két fullos mentésem, csak az a bajom, hogy akárhányszor viszem végig az első két részt, mindig ugyan arra az eredményre jutok.

    Mondjuk két játékot várok, az az Aliens Colonial Marines, meg a World of Warplanes (bár még multiban nem nagyon játszottam ilyet), de ennyi.

    Illetve még annyi a bajom, hogyaz első a részek között ott volt a várakozás, azért az is segített, hogy ne unjanak rá szerintem, most valahogy vegyesek az érzéseim a 4. rész miatt. Meg azért szvsz kell egy kis időt hagyni a végigjátszások között, úgy azért legalábbis nekem jobb. De tény, hogy eddig az ME széria az, amit többször is végigjátszottam, más játék nem volt, talán az Aliens 2 annó és kiegje. Erre jóval nehezebben tudok ráunni, aki meg ráun, hát az ráun.

    ///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

Új hozzászólás Aktív témák