Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -KP-

    addikt

    válasz S e t h #1401 üzenetére

    Adeptként eleinte Mirandát( a warpja miatt) és Jacobot(a pull-ja miatt) vittem magammal, később Thane-t(warp,throw) és Samarát(throw,pull,reave). Az adept ereje pont abban rejlik, hogy a biotikus skilleket kombinálod. Pl van egy 3as kollektor csoport, heavy warp-al leszeded a középső barrierjét, mondjuk Thane-t vagy Samarát használod erre(eleinte Mirandát). Utána Pull-al felemeled(vagy eleinte Jacobbal emelteted fel), és a harmadik embereddel rányomsz egy unstable vagy heavy warpot( vagy amíg Jacob és Mirandával mész, akkor saját magad vagy Miranda). Ez az ellen biztosan halott, és valószínűleg a másik kettő is közel lesz a halálhoz warp 5-7méteres sugarú robbanása miatt. Történik mindez kb 2 másodperc alatt.

    Vagy Samaránál maxra teszed Reave skillt, és magadon is(mivel ez nagyon hasonlít a warphoz így én ezt területre fejlesztettem), két ilyen kombó insanityn is leveszi a barriert és a pajzsot mindenkiről, szingularitással felemeled mindet, és akár egy hármas csoportot kinyírsz egyetlenegy warpal, szintén ugye az 5méteres sugarú robbanással.

    Pont az a lényege az Adeptek warpjának, hogy ha valamilyen biotikus erő hat egy ellenre, és őrá nyomod a warpot, akkor az ad rá egy szép nagy bónuszt, nemcsak sebzésre, de a terület méretére is amire hat. Pl egy csoport ellenfél középső tagjá biotikus skillel szivatva és rányomva egy unstable warpot a melette levő tagokat a pálya túlfeléről lehet összekapargatni kiskanállal. Pl pull(emelés), reave(nemtom mi magyarul) vagy akár a szingularitás,de még a shockwave is. Mondjuk a shockwave insanityn meg hardcore-on a semminél is kevesebbet ér.

    Ami még működhet, hogy warpot vagy reave-t használva leszeded a páncélokat, barriereket, és dobással kilököd őket a nagy semmibe. Vagy emelés és utána nyomod rá a dobást. Kollektor hajó/bázis , Reaper IFF küldetés pl tökéletes erre, de Illiumon is vannak ilyen pályák, vagy akár korlus.

    Szinte a fél játékot úgy vittem végig insanityn, hogy fegyverrel nem lőttem, annyira erős, ha a fent említett emberek jöttek velem.

    Ha a krogant viszed magaddal, vagy bárki mást, akkor ezeket az erőket már nem tudod így kombinálni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák