Új hozzászólás Aktív témák

  • erasmus4

    csendes tag

    válasz erasmus4 #745 üzenetére

    Befejeztem a draftolást. Sikerült megcsinálni. Már csak 18 rare hiányzik a setből (mythic 43%) ami simán meglesz a heti packokkal ill. a hó végi ranked rewardok miatt.
    Sajnos platinumba nem sikerült bemenni pedig 3 szor is 1 győzelemre voltam tőle a tegnap :), de mind1 már nem erőltettem tovább, elfogyott a gold gemet meg már nem akartam költeni, és két hetet sem várni arra a maradék pár draftra pack nyitás előtt.
    Kb 34-35 draftot mentem (MTGApro trackert használom de ott valamiért csak 29 draftot mutat, meg van hogy nem is a végeredményt mutatja , szóval valami gebasz van vele. Meg használtam a overlay-ét draftoláskor hogy lássam miből mennyi van, ami mutatja azt is hogy melyik lapot szokták a legtöbbet pickelni, maradjunk annyiban nem csak én rare-draftoltam, az ócska rare-eket is top picknek mutatja).

    Lényeg a lényeg 95K gold, 3000gem-ből (előtte a két sealed miatt azért nem 0ról kezdtem szóval akkor kicsit többet kell draftolni), össze lehet hozni napi 3 draftal átlagba kb 52% winrate, ami azért annyira nem nehéz mert goldban is a tracker alapján sokan rare-draftolnak. Így a végére maradt még 4700 gemem is.
    Vaultot is nyitottam kétszer meg most áll 80% körül.

    Sokkal jobban állok ezzel a settel mint az előzőekkel, pedig azokra is bespájzoltam a goldot de hamar elvertem packokra mindkettőhöz 45 rare hiáynzik úgy hogy a warhoz még kapok egy csomó ingyen packot. A wildcard mennyiség valamivel több volt de összeségében megérte.
    Persze ha egyből akarod tolni a legújabb Jeskai superfriendsel akkor nem jó választás de ha kicsit türelmesebb vagy jó befektetés.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák