Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Somatom

    veterán

    válasz Oldman2 #89 üzenetére

    Ez az, erre gondoltam! Az adatnál és az extráknál van is változó megadási lehetőség, de csak előre definiált változókat lehet megadni. Ezt nem értem. Ott van köztük a vágólap tartalma is. Ez azt jelenti, hogy tulképp bármilyen szöveget be lehet oda illeszteni. Akkor viszont miért nem lehet bármilyen szöveges változó értékét megadni? Fölösleges kör intent indítása előtt vágólapra tenni a változó értékét, majd onnan beolvastatni.
    Sajnos, az alkalmazásindítós problémára ez sem megoldás, mert az intent csomag sorában nem lehet változót használni. Ezt sem értem, mivel a "package" változó tökéletesen definiálná az alkalmazást. Szóval, ezen lenne még fejleszteni való, bár az uri (data) sorban használható változókkal már így is több lehetőséget ad, mint a Robot.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

  • Somatom

    veterán

    válasz Oldman2 #89 üzenetére

    Ha jól sejtem, akkor Te jó vagy angolból. Tudnál kérni egy "Broadcast Received" eventet? Korábban linkeltem a Motion Detector alkalmazást, amihez kéne (többek között). Mintának ott van a Robot Trigger -> System -> Broadcast received ablaka. Ez pedig a Motion Detector help -je, amiben a külső alkalmazásokban használható broadcastok vannak leírva. Remélem, ezekből az infókból a MD fejlesztője is hasznosnak találja ezt a funkciót!
    Köszönöm!

    Más.
    Csodálkoztam, hogy a "Dial phone number" esemény "stop call" opciója alatt nincs "only root" figyelmeztetés. De, kipróbáltam, és működik, az MD megszakítja a kimenő hívást! Ez nagyon jó hír számomra. Ez az alapja a hangvezérléses projectemnek, ami korábban emiatt csak rootolt eszközökön működött. Amúgy is felbosszantottam magam az Android Auto hangvezérléses gyengeségein, úgyhogy megpróbálom MD -n újraalkotni a saját hangvezérléses elképzelésemet.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Új hozzászólás Aktív témák