Új hozzászólás Aktív témák

  • prokxy

    veterán

    válasz saril #855 üzenetére

    Abban biztos vagyok, h dudika egy hozzáértő ember, tudja, h mit beszél! Nekem már nagyon sokat segített, sokat köszönhetek a szakértelmének.

    Amit én észrevettem koax-optikán, majd xonar dx-szel és Z906-tal; összekötve sorrendben a Z906-tal:
    - MSI Z68a-G45 (G3) alaplapi hangkari + 7e Ft-os, 2m-es koax
    - MSI Z68a-G45 (G3) alaplai hangkari + Z906 gyári jackek
    - Xonar + optikai kábel

    Egyértelműen az utóbbi nyert, nem kicsit megelőzve a többit. Ugyanazon filmmel, zenével, játékkal, tesztprogival (avi) próbálgattam, nagy a különbség.

    Nem vagyok vájt fülű, nincs stúdióm sem, mezei felhasználót képzelj el és ebben nincs semmi placebó, valóban a xonar + optikai nyert. Az optikai kábelem pedig egy Toslink 1000Ft/5m-es ez volt úgymond raktáron pikk-pakk. Nemtom, h ha lecserélném egy drága kábelre, akkor változna-e valami, de egyelőre marad.

    Mindenkinek más dolgok fontosak, nekem ez már bőven jónak számít az előző hangrendszeremhez képest, de van aki még ezt is "kineveti". /itt nem dudikára célzok!!!!!!/
    Ez a dolog olyan, mint az autó: van aki örül, h nem gyalog jár a teszkóba, mert van egy 120-as skoda és az már mekkora jó, milyen jól megy a kétütemű szakadt előző trabijához képest, stb, van aki meg mindkettőt sírva röhögve előzi meg, bele nem ülne, stb... :K

    Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Új hozzászólás Aktív témák