Új hozzászólás Aktív témák

  • Gilthanas

    aktív tag

    Koszonom a valaszokat most elegge felvillanyoztatok, hogy van remeny es nem a hangfal rossz. Hiaba olyan jo a logitech support azert csak macera csereltetni (max akkor nem ha kapok egy ujat es nem kell visszaadni a regit) :)

    Belaaa: A legfrisebb realtek drivert is leszedtem a realtek honlapjarol nem csak azt mii az Asrock support oldalan van. Es valoban en is ugy gondolom, hogy ez az integralt kartya es szoftver nem birja a kodolast.

    Shircy: valoban rc-rc kabelekkel is ossze van dugva az alaplapi kartya a z906-al es nincs letiltva a windowson belul. Ez lesz az elso amit kiprobalok! Neztem most gyorsan integralt krtyakat es a tobbsegen nincs optimai kimenet. Azert nincs mert nem szokas vagy csak ritkabb? Amugy fura, hogy a legtobbon nincs optikai vajon miert nem? El tudod nekem linkelni amit kineztel?

    Saril: akkor ott szerencses egyuttallas van:)

    aram01: ha nem valik Shircy ordogi terve akkor veszek dedikaltat en is. Neked a hangkartyad optikai kimenetes? ha igen azon hallgatod?

    Zoey25: koszonom inkabb az integralt hangkarival legyen gond az konnyebben orvosolhato :)

    Ekezetekert elnezest telefonrol irtam.

    [ Szerkesztve ]

    Egy gödör ásásán kívül kevés dolog van amit rögtön legfölülről lehet kezdeni.

Új hozzászólás Aktív témák