Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz Qru #70704 üzenetére

    Én ha lehetne úgy venni, még mindig inkább manuálisan állítható tükörrel vennék autót - anno az F Astrában egészen megszoktam, az esetek 99%-ban meg úgyis csak én vezetem az autómat, kellene a fenének plusz elektronika és motor, ami elromolhat. :DDD

    Presztízs témához: szerintem ez olyan A6-BMW5-Mercedes E környékén kezdődik (esetleg hasonló méretű Lexus, Volvo) - persze itt is szerintem csak az aktuális modell esetén érvényes ez, a 10+ éves prémiumoknak szerintem semmi presztízsük sincs (kivéve talán a szépen rendben tartott "régiségek", RS4, M3, stb). Azért kíváncsi lennék, hogy vajon hányan vesznek meg egy bizonyos autót, mert úgy gondolják, hogy annak nagyobb presztízse van, mint egy másiknak - nekem az lenne a fontos, hogy az igényeimnek megfeleljen, nem arra, hogy lássák, hogy mennyi pénzem van (ha egyszer veszek prémium kategóriából valamit, akkor is inkább a jobb anyaghasználat, kisebb menetzaj, okosabb/jobb kényelmi megoldások, nagyobb tér, stb. miatt lesz).

    Kornel: Facelift után marad azért szívó motor is a Vitarában, vagy csak turbo benzines lesz a választékban?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák