Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tsebacsi

    nagyúr

    válasz Magnum_ #65707 üzenetére

    Azért hitel, mert 200k-val fizetek többet összesen, de viszont nem élem fel a tartalékom egy részét azonnal, és a havi 57k-t ki tudtam volna köhögni nagy probléma nélkül. Tény, hogy csak azért mondtam le az Astráról, mert nagy az értékvesztése. Della lenne rá, viszont józanul végiggondoltuk, és nem.

    Biztos, hogy nem veszek prémiumot, mert tudom, mivel jár, ha beszarik/elromlik rajta valami. Nem fogok régi autót se venni, mert technobuziként a hajam tépném, ha nem lenne meg benne valami, ami nagyon kell. Ennyit nekem nem ér 280 ló, hogy mellé tekerős ablak legyen vagy 15 éves navigáció-kezdemény.

    Pár éves középkategóriást fogok keresni, létojom, hogy a Mondeo/i40 nem olyan presztízs, mint egy E60, mert az E60 belsejétől hasonló rossz érzések fognak el, mint a toyotáktól általánosságban :(

    Kezdek Kornéli magasságokba emelkedni, tudom :D Ez a keresztünk, viseljük, ti meg minket (el) :DDD Cserébe nem unalmas motul-nemmozdul-husztiútakirály kommentekkel van tele a topic ;]

    W211-212 nem lesz, BMW se, mert nem akarom viselni a prémiumság komolyabb lehetséges hátrányait csak azért, mert 2db-el halkabb, 1,5 seccel gyorsabb és izguljak, hogy a kosztin melyik segg húzza meg parkolás közben mert köcsögbmws. Ha bátor vagyok anno, már rég i40-em lenne és osztanám az észt :(((

    Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Új hozzászólás Aktív témák