Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #89309696

    törölt tag

    válasz thefreeman #135794 üzenetére

    Tipikus jutúberinfluenszerceleb, nincs vele semmi extra. Túlnyomó részük olyan lesz, mint ő is, idővel. Nagyon sok csatornát néztem régebben amik ahogy elértek egy bizonyos szintet átcsaptak a flegma, lezser, link, leszarom kiskirály stílusba és már nem érdekelte őket semmi, mert megvolt X mennyiségű tábor amiből meg lehetett élni és csak ez volt a lényeg, aki ezt felhozta az kapja be konkrétan. Handrás eleinte azért volt nézhetőbb, mert még ízlelgette a dolgot max nem jön be neki akkor dobja és keres más elfoglaltságot az elektromos autókon kívül. Én is néztem régen, sok dolgot megtudtam tőle az kétségtelen. Aztán bejött neki a dolog és onnantól kezdve már tolhatta is fullba a kretént, mert már semmi nem számított csak a profitmaximalizálás. Szakonyi Gábor (aki vele szokott lenni Teslás arc) ezerszer szimpatikusabb, nyugodtabb karakter, belőle árad egyfajta stabilitás. András körül meg egyfajta pénzsóvárgás, seggnyalás, celeb élet mindenáron légkör van.
    Egy jutúbert mikor nem szeretünk az jellemzően nem azért van, mert szar a tartalom amit csinál, hanem mert extrém irritáló, felrúgnám a faszba stílusa van. Vannak csatornák amik eleve ilyennek indulnak és szar a tartalmuk is, lásd rengeteg gémer hulladék, meg vannak amik a pénztől és hírnévtől alakulnak át amúgy meg a tartalom nem lenne rossz. De ezzel nem tudunk mit kezdeni, mert erre kapó a nép. Cirkusz szinten kell előadni mindent, ha Gajdán Miklós meg Novoth Tibi lenne minden jutúber akkor a Google már csődbe ment volna.

Új hozzászólás Aktív témák