Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz rbalint88 #13220 üzenetére

    egyetértek de nem értek egyet. :) jó lenne találni ilyen ismerőst, de saját bőrömön tapasztaltam, hogy ez is közel impossibru. amikor autót kerestem, felforgattam mindent és mindenkit, fél éven keresztül csesztettem minden ismeretségi szálat, de senki nem tudott felmutatni ilyen ismerősismerőseboldogősét aki meg jött, az majdnem rám melegített egy gtk-s kombit.

    szóval ez is a többségnek ilyen wishful thinking, hogy van ilyen ismerős szaki vagy koma, az a helyzet. neked, neki, nekik lehet hogy van (ami nyilván szignifikáns összefüggést mutat az előbbi körrel, mi szerint petrolheadek vagytok, ilyen az érdeklődés körötök), de szabó istván és becses neje munkaügyi előadónak nincs ilyen kapcsolata.

    magamon is láttam, másokon is látom, hogy itt csak a hülyének levés boldogít, mert ha lelkiismeretes vagy de nem ez az életed, belebolondulsz a használtautó-vásárlásba.

    persze, nagyon jó lenne körültekintően vásárolni, de egyszerűen a tömegnek ehhez se tudása se kapcsolatrendszere nincsen sajnos. ami valahol megszül egy valós piaci igényt, a profi, szervíz általi átvizsgálást, amire szintén szoktak itt hivatkozni a fórumon.

    és amit egyrészt megint csak azok végeznek, akik az akciós castrolt töltik túl a 30k-s olajcsere periódus végén és nem cserélik a kiszámlázott stabrudat meg elgányolják a csatlakozókat mert lusták elmenni a műhely végébe a célszerszámért, másrészt meg a TC cikkében is bebizonyosodott, hogy lószart nem vesznek észre sokszor még a triviál hibákból sem, szóval itthon még ez sem működik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák