Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz tordaitibi #79287 üzenetére

    Nem kicsi 21GB?

    Fő rendszernek már kicsi lenne, az nekem is 40GB és év eleje óta 20.15GB fel is lett használva. A többi az tartalék, hátha valakinek kedve szottyanna új disztrókat kipróbálni. ;] Meg van valami SD card is 32GB mérettel, de az 1terás SSD-t kezdem kinőni, át kell lassan költöznöm a bivalyölő Dell notiba, abban 3 különböző SSD is elfér, de a tapipadja nem szerette a borral locsolgatást. :N Mára meg már annyira megszoktam a HP 8570p-n a tapipadozást, hogy nincs kedvem mással szórakozni. Praktikus, mivel bárhová megyek, kidobom a táskából az asztalra és kezelem. (csak neked elárulom, hogy a Dell masinán van egy jól elrejtett SSD, amin egyszerűen ott egy Win7! tesómé volt, elvan ott) ;]

    meg a nyuves snap, csak az maga 7,5 G nalam

    No ez még nálam a Windows kategória, simán kibírtam eddig, hogy ne használjam. :N

    Frissitesre KDE Discovert hasznalok, roppant latvanyos guija van.

    Biztosan szép! :DD De egyszer nézd meg, van-e különbség terminalhoz képest, mint az (#79284) ubyegon2-ben! Én inkább részleteiben szeretem látni a csomagokat, nem fantázianévvel. Igaz már jó ideje nem is értem a dolgokat, de ez berögződés.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák