Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lucifer0013

    csendes tag

    válasz Hege1234 #18744 üzenetére

    Ugyanez a kétségem van ugyanezzel a bolttal kapcsolatban. Még pénteken rendeltem tőlük én is TV-t. Azt mondták jövő hét csütörtök-pénteken megjön, majd hívnak. Tegnap pont a közelben vacsoráztam, gondoltam benézek megkérdem hogy áll a dolog. Egyrészt azt mondták a TV csak jövő héten érkezik. A másik amikor a garanciáról akartam kérdezni, egy addig a boltban ügyféllel foglalkozó srác ugrott oda és mondta a kollégájának, hogy innen átveszi. Ez már nem volt túl biztató... A kérdéseimre a következő számomra nem túl kielégítő válaszokat kaptam:
    - Hogy működik a garancia? Hivatalos LG Magyarországi szervízzel állnak kapcsolatban?: Mindent ők intéznek.
    - Milyen színű a garanciapapír? EU-s szürke vagy piros magyar?: Nem kell senki máshoz fordulni, majd ők elintézik.
    - Honnan jön a tv akkor?: Lengyelországban gyártják. (mondom tudom, hogy Lengyelországban van az LG gyár) (Válasz semmi.)

    Írtam a Magyarországi LG-nek, velük sem lettem okosabb, a következőket válaszolták:
    "A bolt amiről érdeklődik hivatalosan nem LG szerződött partner, de ez nem zárja ki, hogy tőlünk vásároltak.
    Küldünk önnek egy hivatalos jótállási jegyet, csatolván a levélhez. Ha nem ilyet kap a tv készülékéhez akkor az nem az LG magyarországtól származik és így az Lg nem tudja garanciálisan orvosolni az esetleges meghibásodást."
    Csatolt fájl nem érkezett, de gugli kidobja.
    Most ott tartok, hogy lehet lemondom a rendelést és választok másik boltot, mert kezd gázos lenni a helyzet... :D

Új hozzászólás Aktív témák