Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Imy

    veterán

    válasz noren #8 üzenetére

    Kiváncsi leszek, Nekem kicserélik-e?
    Ma vittem vissza, s 2 hetet mondtak, ha tényleg rossz, de olyan a hangja, mint a darálonak néha...:O

  • PPeter

    addikt

    válasz noren #8 üzenetére

    Ugye nem baj, ha leírom, hogy hülyeséget írsz? :U Olyan nincs, hogy írónak kötelező ''x'' sebességgel megírni minden olyan lemezt, amire az van ráírva, hogy az ''x'' sebességgel írható. A RITEK gyártókóddal rendelkező olcsó 8x-os korongokkal nemcsak a 4082-es LG-nek, de annál sokkal jobb íróknak is gondja van/volt, nem véletlenül támogatja sok meghajtó ezen lemezek írását csak 4x-esen. Én nem vagyok egy LG fan (ez köztudott), de minden LG íróból szokott lenni egy-egy példányom a tesztelés végett. A 408x széria valóban nem kapott túl sok firmware frissítést a gyártótól, épp ezért sok (elvileg) gyorsan írható lemezt csak 4x-esen képes megírni, de ez nem hiba és az írócsere (ha ugyanilyet kapsz helyette) nem segít azon, hogy dzsunka filléres lemezre akarsz írni vele. Érdekes módon a 4082B teljesen jól tud írni 8x-osan, ha szánsz a lemezre 15 Ft-tal többet, és nem utánszitázott Z kategóriás Retek, Ribigyó, Ribizli (egyéb RITEK hulladékra) írsz, hanem valami normális gyártókódú, ne adj' Isten :DDD márkás lemezre.

    [Szerkesztve]

    PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

Új hozzászólás Aktív témák