Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cy

    csendes tag

    Üdv mindenkinek!

    Megosztanám a véleményem az N100- ról, és a szervízről. Decemberben vettem. Január közepén egyszer csak semmi sem működött rajta, de komolyan semmi. Szervíz. Na most hoztam el egy hete. Cseréltek rajta alaplapot, első körben, persze semmi sem változott, gyanús volt nekem, hogy be se kapcsolták. Cserébe viszont összekarcolták a borítás alul, amivel semmit sem lehet kezdeni, mert ott van pl. a sulinet matrica is.
    Viszont megígérték, hogy gyorsabbak lesznek. Hát a második futam tényleg gyorsabb volt ''csak'' 3 hét lett. Kiderült, hogy nincs is semmi baja, csak winfos újratelepítés és kész. A jó munkához idő kell. Bár szimpatikusak és kedvesek a szervízesek, azért jobban örültem volna, ha morgosabbak, de egy hét alatt kész van.
    Egyébként, most se vagyok vele megelégedve, néha érthetetlen dolgokat csinál, és lassú mint a tetű, pedig variáltam én is a futó programok listáján. A többi köztudott bajokat (tapipad, hangerő, akku) most hagyjuk.
    Nekem ez az első notebook-om. Nem tudom, de tényleg mindegyik ilyen hulladék ezért a pénzért?

Új hozzászólás Aktív témák