Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csokolade

    tag

    válasz mrlan #2727 üzenetére

    működés:
    - megvettem a vadiúj gépet, otthon szépen bekapcsolom, és elkezdi feltelepíteni a WIN-t (kérdezi hol vagyok, mi a nevem, stb...)
    - mikor már 1x 2x újraindult, és nem csinál semmiféle telepítgetést, akkor elindítom a R&R-t és nyomok egy teljes rendszer backupot ***ezt persze akkor is megcsinálhatod, ha már az összes!!! frissítést felraktad (hw+sw)
    - bekéri az első lemezt (én cd-t szoktam beadni, lehet h dvd-vel is ugyanúgy megy, nemtom)
    - bekéri a következő lemezt (vista esetén még lesz egy 3. is)
    - ezzel megvan a bármikor telepíthető teljes rendszer driverekkel együtt.

    - a recovery gombos rész csak akkor működik, ha 1. gyári oprendszer van, 2. gyári R&R-ről telepítetted az oprendszert. Magyarul, ha külön megvásárolt (vagy másolt, haveroktól, stb...) WIN-t telepítesz, nem fog működni a recovery gombos rész, hiszen nem készít szerviz particiót.

    Amik kérdésesek:
    1. Mi van akkor, ha külön vásárolt (nem gyárilag telepített) oprendszerre felteszed a R&R programot, és onnan akarsz teljes rendszer backupot csinálni (lehet-e, engedi-e?)
    2. Ha végre minden frissítést (HW és SW) felpakoltál, és utána csinálsz teljes backupot, vajon a legutóbbi drivereket menti-e le a lemezekre?

    Csokki ...olvadós, ropogós, celofános, mogyorós...

Új hozzászólás Aktív témák