Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca0

    addikt

    Szerintem a készenléti mód, hülyeség. Én sohasem használtam, egyből kikapcsolom mindenhol. Ha használom a gépet, ne kapcsolgasson ki, ha meg ott hagyom valami miatt, akkor meg minek menjen?!? .. a hibernálás az ÁSZ! Nem fogyaszt áramot, tökéletesen hordozható a gép. Csak felkapom, és már indulok is! Ez már nem Win98, hogy egyfolytában újra kellene indítgatni. Pl. most vasárnap óta ez a hely az 5. hálózati környezet, ahol vagyok, és idejét sem tudom, mikor állítottam le, indítottam újra. Persze azért kb. hetente, 2 hetente leállítom rendesen...

    Nekem az RMClock megy folyamatosan, mint erőforrás manager. Időnként kiírja, hogy mennyi idő van még hátra az akkuból. Nem tudtam még rájönni, hogy mitől függ a dolog.
    Kipróbáltam az összes programot, amit belinkelt egyik tagunk nemrég, de egyik sem írja ki a hátra lévő időt.

    Nem nyilvánítok túl nagy lelkesedést a gép iránt egyébként. Nem mondom, hogy olyan nagyon jó vétel lett volna. 3 hónap elteltével már egy kicsit többre értékelem, mint eleinte, de nem vagyok tőle elájulva. A sebessége, az akkus üzemideje, hűtési rendszere és a széles körű használhatósága lenyugtat, mégsem volt rossz választás...
    Leginkább az anyagminőségben, és a technikai támogatás (bios, driver, stb.) mikéntjében csalódtam. Elkeserítő, hogy a mai napig sokkal régebbi bios van fent az ajánlott letöltések között, mint amivel a gépet vettem. Nagyon szomorú, hogy bizonyos gyári drivereket ki kellett irtanom, és a frissítését is le kellett tiltanom, hogy normálisan működjön a gép. Amiatt még mindig nagyon mérges vagyok, hogy a gyártó és a forgalmazók az IBM/Lenovo minőség ajnározásakor egy kalap alá veszi a TP-eket és az összes többit, és csak utólag derül ki, hogy bizony ezekben a gépekben nyomokban sincs az a masszív, erős váz, merevítés, ami a TP-eket jellemzi. Ez megtévesztés.

    Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

Új hozzászólás Aktív témák