Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolySoft

    csendes tag

    válasz Racecam #6209 üzenetére

    1et kell hogy értsek az előttem szólóval ;-) Nekem 1 hónapja van ilyen telefonom.
    2 hét Aurel rom után rá kellett hogy jöjjek, hogy hiába szuper a rom, az alap 23s
    és utána lévő 26s rom helyzetmeghatározó része nálam nem működik, csak GPS-el.
    2 hete használom az RR-t és a számomra fontos alkalmazások jól futnak,
    napi használatra tökéletes, 4 óra SoT-al, ami számomra már elfogadható.

  • Waikiki

    tag

    válasz Racecam #6209 üzenetére

    A camera hibáinak egy részére azt írják, hogy majd akkor jön el a Kánaán, ha kijön a N-os eUI, benne az erre optimalizált camera app-pa. Meg értem azt is, hogy vannak olyan camera appok, amelyek egyes funkciói bizonyos csillagegyüttállás esetén a felhasználók egy részénél működnek, de ez nem az igazi.

    Úgy érzem, hogy ebben az esetben túl lett tolva a geek életérzés azzal, hogy egy hivatalosan nem támogatott verziójú oprendszert pusholnak a felhasználók úgy, hogy a korábbi - gyárilag támogatott - verzió tökéletes működést biztosít, de azért nem ártana neki frissítés. Nekem úgy tűnik - hangsúlyozom, topikolvasgatás alapján -, hogy a Nougat-on jelenleg folyamatos birkózás megy a bugokkal: az egyik kigyomlálása után valami más jön elő, és nem nagyon akar stabilizálódni a ROM.

    A főzött ROM-ozás alapelve, hogy menj és próbáld ki, ez igaz. csakhogy van egy stabil, MM alapú ROM, amin minden megy pöccre, amit nagyon nem akaródzik lecserélni, mert láthatóan azért nem minden hibátlan az újban. Lehet mondani, hogy ha jó a stabil, akkor maradj annál: másfelől viszont januári az utolsó biztonsági frissítés, ami annyira nem megnyugtató a mai információbiztonsági helyzetben.

    Szóval engem csak az zavar, hogy a megbízható, stabil - és elavultnak azért nem igazán mondható - verziót már senki sem támogatja, de még biztonsági frissítések szintjén sem, hanem inkább megy a lutri az N-nel.

    Xiaomi, LeEco, ZUK, (Yi M1 Mirrorless, Redmi Pro, 360N4S, Redmi Note 4, Mi5S (plus), Le Pro 3!!!! stb.) SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

Új hozzászólás Aktív témák