Új hozzászólás Aktív témák

  • Hamuuuu

    tag

    válasz Yodamest #45582 üzenetére

    Warrior-n szerintem még lesz változtatva, erősítve…..így most elég gyengécske a többivel szemben. De még így is jó választásnak bizonyul néhány junglernek. Főleg Lee-sin, Graves, Kha’zix, J4-nak. Bár én már próbáltam úgy, hogy 1.cinderhulk 2.ninja tabi 3.blackcleaver 4. spirit visage szettet és egész jól müködött Lee sin-l és J4-l. Ezzel csak az a gond szerintem,hogy lassú az építése és kiesés lehet, ha nem tudsz elég goldot kitermelni. Runic echo szerintem nagyon is jó. Főleg egy nidalee, fizz, ekko-nak. De már játszottam amumuval is elsőként runic echo-t és elég erős early game sikeredett belőle. Jó a speed boost,mivel így a speed boostra rakott masteries pontokat másra is át tudod rakni. Másik a passive ami 250%-ban ha creepekre, ahogy olvastam. Man visszanyerés se rossz, bár nekem azzal nem szokott gondom lenni. Item eladással az a baj, hogyha nincs jungler item …. nincs smite se, legalábbis régebbi patchekben így volt adaptálva. :D
    Volibearrel követtem el egy olyat, hogy alap Stalker’blade után egy titanic hydrat vettem. Nem túl tankos,de nem is volt rá épp szükség. Hydra passive és active képessége is jól volt. Ezután pedig jött a cinderhulk. Hydra passive és az, hogy Voli hp-ból képzi a dmg-t egy nagyon ütős kombó lett. :DD

    "A fizika elsőszámú törvénye : a testek igyekeznek megőrizni nyugalmi állapotukat."

Új hozzászólás Aktív témák