Keresés

Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz herpodon #6393 üzenetére

    3-3.5 méterről a Samu LE40C650-n már egész elviselhető az SD tévé adás. Persze adás válogatja, mert van, amit alapvetően nagyon vacak minőségben adnak, azzal nem sokat tud tenni a tévé, de van, ami már szépnek is mondható.
    USB-s lejátszásra teljesen jó az LE40C650, de én mostanában (pár napja) inkább DLNA-n keresztül játszom le a filmeket. A fenének sincs kedve kimásolgatni, ráadásul a 15-16gigás FULLHD filmeket elég sokáig is tart, pendrive-ra rá se fér, vinyó kell hozzá. DLNA-n keresztül viszont egész jó. Serviio-t használom DLNA szervernek, igaz, pár apró hátrány van. Hangsávot nem tudok váltani, csak az alapértelmezettet játsza le, de feliratok átmennek.

    Az UE40C5000 helyett én (és szerintem még sokan) inkább az LE40-t ajánlanám. A szélső LED megvilágítás nem tesz hozzá semmit a képminőséghez, ami pedig local dimminges háttérvilágítású LED-es, annak olyan ára van, amit én nem tudok elolvasni :(
    A Sony, Phillips tévékről nem tudok neked mondani sem jót, sem rosszat, nem ismerem őket. Itthon Samu LE40C650 van (vagy 3 hete), arról azt tudom mondani, hogy jó. De hogy jobb-e, rosszabb-e, mint a két másik, arról nem tudok nyilatkozni.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák