Aktív témák

  • Dolby

    senior tag

    Sziasztok!

    Két tv beszerzésén gondolkodnak a rokonok között, és a tanácsomat kérték :-)
    Ami közös, hogy nem szeretnének rá sokat fordítani :-D

    Az elsőnél az igények:

    26"-ban gondolkodtak a tv hely szűkössége miatt, de rá beszéltem őket a 32"-ra mivel nem drágább sokkal, bővebb a választék és kb 3 m-ről néznék, szóval kicsi lett volna sztem a 26-os.
    Média lejátszó kellene a tv-be, mivel nincs semmi lejátszójuk .(Ezért én samsungokra gyanakszom befutóként)
    A sarokgarnitúra ahonnan néznék a tv-t 1m-re van az ablaktól, szóval jó lenne ha a fényekre nem lenne nagyon kényes a felület, és nem biztos hogy teljesen el fogják tudni fordítani a tv-t hogy szembe legyen a kanapéval ->betekintési szög jó legyen.
    Amúgy elég keveset használnák, eddig nem is volt tv, csak esténként 1-1 filmet néznének meg néha.

    A 32c530-at néztem, de nem tudom hogy nem járnának-e jobban led tv-vel a betekintés miatt.

    Második ismerősnél:

    32", nagy család nézné, átlagosan 2m-ről de így elég szélesen kell elhelyezkedniük hogy lássák. Legtöbbször kábeltv adást néznének, az ablak a tv mögött van majdnem, szóval itt annyira nem fontos a tükröződés és van lejátszójuk szóval nem fontos a beépített lejátszó sem. Itt kb 110-130e ft lenne rászánva.
    Itt eléggé be vannak "zsongva" a led-en, sőt plazmára is gondoltak pont a betekintési szög miatt.

    Köszi szépen :-)

    - Nyugalom, a hosszú élet ritka!

Aktív témák