Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz _az #177 üzenetére

    Én azt mondom, nem megyek csak olyan dokihoz, aki garantálja , hogy olyan lesz a szemem, mint ahogyan mondta.
    Pl. jelen esetben a 70%-os eredményemmel elmehetnék a sóhivatalba kekszet kapálni szinte az össze klinikánál, ha nem lenne rá orvosi garanciám.(így valószínűleg ingyen műtik)
    Én két helyen jártam:
    Az istenhegyin és az OM-nél.
    Az omnél olyan részletes vizsgálat volt, és akkora profizmus , hogy oda mentem műtetni.
    az sem véletlen, hogy az OM nem hirdeti magát.Nincs is rá szüksége, hiszen megteszik ezt az ott műtöttek.
    És általában ez a hatásosabb, hiszen te is inkább megkérdezed a körülötted lévőket, nekik milyen lett.
    Én még ígyis elégedett vagyok, ahogy mondtam, mivel a jobb szemem jóval jobb lett, mint ahogy vártuk.(Igaz hogy a bal meg pont nem)

    Igen , szerintem menjél be az összeshez flexxel és kérd meg mondjon el mindent.
    Vagy tájékozódj, index látásjavító szemműtét fóruma igen jó kiinduló alap.
    Igaz ott szinte mindenki prk-s.:C
    Prk után nem fog kifolynia szemed, hiszen a szem felületén történika kezelés.Míg a másiknál a szem ''belsejében''. Ahogy a képen is látszik.
    Az meg, hogy a világon 92%-ot lasikeznek, semmit nem jelent: amerikában pl. kozmetikai szalonban nyomják alig képzett szakemberekkel a lasiket, ott nincs szinte prk. Voltak is ott olyanok, hogy nem nézték meddig tud kitágulni a csaj pupillája, aztán este gond volt, mert nem látott jól a csaj (kisebb területet műtöttek)
    Te ha szörnyűségeket akarsz látni akkor irány a lasikdisaster.com.
    (Ja és csak lasikesek.)


    [Szerkesztve]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák