Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz icecave #1214 üzenetére

    most jobban átbújtam az oldalt és a GYIK-ban találtam:

    Kontrollvizsgálatokra a PRK kezelés esetében a kezelést követő első három napban, majd a kezelést követő 7-10. napon kell visszajönni. Utána a kontrollok a következőképpen alakulnak: kezeléstől számított 1, 2, 3, 4, 5, 6 hónap, illetve egy év.

    El lehet- e végezni a PRK kezelést követő 1., 2., és 3. napos kontrollvizsgálatokat a regionális központokban?

    Nem, az első három napos kontrollokra ugyanaz vonatkozik, mint az első vizsgálatra. Ezeket a kontrollokat kizárólag az Optik-Medben lehet elvégeztetni, egyik regionális központunkban sem.

    szóval akkor 4nap/3éjszakát kellene pesten tölteni prk esetén :K valahol tegnap megtaláltam és sajnos kecskeméten nem lehet a többi kontrollt sem, mert a legközelebbi központ szolnokon van :( ...de ez már nem számít... a maradék 8 kontrollra vidáman mennénk pestre, ha jól sikerül a műtét...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák