Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KubanitoS

    veterán

    válasz Dyno #16 üzenetére

    Ennek a játéknak semmi köze GTA-hoz. Egy nyomozót alakítasz, akivel ügyeket kell megoldani, tanúkat kell kikérdezni, bizonyítékokat kell gyűjteni, ilyesmi. Ehhez hozzátartoznak a rendőrségi eligazítások és persze a városi autókázás a gyanúsítottakhoz, esetleg autós üldözés, ilyesmi.

    Érdekes játék, de hosszútávon szerintem unalmas, mert ugyan az ügyek változatosak, de mindegyik az alábbi téma szerint halad (kb 3 óra játék után állítom ezt): helyszínre érkezés -> bizonyítékok tanulmányozása -> tanúk kikérdezése -> potenciális gyanusítottak meglátogatása -> innen más gyanúsítottak meglátogatása -> rendőrségi kikérdezés, szembesítés a bizonyítékokkal, aztán a végén csak megoldod az ügyet.

    Izgalmasnak hangzik, ha szereted az efféle játékokat, de nagyjából az összes ügynek ez a menete, persze gondolom lesznek csavarok, de kb mindig elölről kezdeni minden ügyet, ami unalmas lehet egy idő után, ettől függetlenül szerintem egy nagyon jó játék, de mondom ez a játékostól is függ.

    Technikai oldalról nézve ez egy konzolport, de a jobbak közül. Itt nyoma sincs már a GTA 4 PC-s megjelenése utáni "káosznak".

    A zene viszont fantasztikus és rendkívül hozzájárul a fantasztikus "noir" hangulathoz: '40-es évek Los Angelese, ballonkabátos detektívek. Ha játszol vele, tudni fogod miről beszélek.

    [ Szerkesztve ]

    Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

  • KubanitoS

    veterán

    válasz Dyno #19 üzenetére

    Persze. Gyakorlatilag a történet képezi magát a játékot. A párbeszédeken és az arcmimika figyelésén van a fő hangsúly. Ki kell deríteni a bizonyítékok vagy az arcjáték alapján mikor ki hazudik / mond igazat.

    Én úgy vettem észre, hogy ez a játék felfogható miniküldetések sorozatának is (az egyes megoldandó ügyek), miközben a háttérben egyre többet tudunk meg az általunk irányított karakterről, nyomon követhetjük miként lett rendőr, vagy ahogy a sikeres ügyek hatására egyre feljebb lép a rendőrség ranglétráján.

    Jó játék, de mértékkel kell fogyasztani. Persze, lehet ezt csak én gondolom így, de pl ha a Helyszínelők című sorozatból meg tudsz nézni egymásután többet, akkor nem lesz gond a játékkal sem. Nagyjából ehhez a sorozathoz tudnám hasonlítani a játékot: minden részben új ügy, miközben a szereplőkről egyre több dolog derül ki.

    Nekem még mindig nagyon tetszik, mert nagyon hangulatos, szóval én nem bántam meg, hogy megvettem.

    Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Új hozzászólás Aktív témák