Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ferkoboy

    aktív tag

    válasz Bhoeurh #333 üzenetére

    Most enis egy Step-in koteses bakancson torom a fejem... :)
    A HEAD board mar tesomnal van, s ha minden igaz ma hozza haza Pestrol.... :D

    A boltrol pedig tenyleg szubjektiv a velemenyalkotas. En eddig 2x voltam bennt, de mind a 2x teljesen jol elbeszelgettunk. Az hogy most epp ki volt a boltban, hat arrol csak annyit,h. roszkor mentel. :)
    Persze megertem amit mondasz. Az explosiv deszkak viszont amik bennt vannak sztem Qrva jok. Igaz,h. nincs nagy valasztek, de legalabb nem elszallt aron adjak a cuccokat (A winsurfing.hu felreertes ne essek teljesen korrekt. Mate fullosan jo fej volt.) Be kell latni,h. a teli sport nem olcso mulatsag, es raadasul a snowboardosok nagy resze meglehetosen snob. (ha lenne annyim lehet en is az lehetnek, de maradt a magyar valosag) A bakancs tenyleg csak egy fajta volt legutobb, meg az is igaz,h. NO NAME, de ha megnezed az anyagat, ragasztasat, akkor azert kulonb mint sok markasnak titualt (csak ebben az arkategoriaban arult cuccokra ertem).
    Mind1, nem fogom mentegetni a boltot, nem fuzodik hozza erdekem, csupan csak nekem mas a velemenyem/tapasztalatom. ;)

    A tippet - windsurfing.hu - megegyszer koszonom. Tenyleg jo hely, batran lehet a konyhafonok ajanlata is.

    Ferko

    Tudd ki vagy, hová tartasz, s ne feledd honnan jöttél!

Új hozzászólás Aktív témák