Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gallmix

    aktív tag

    válasz Thunderzolee #16025 üzenetére

    De akkor ezek szerint erről lehetséges vásárolni? Ha igen milyen üzletekben?

    #16026 ρσгτσ
    Meg kerékpárra :D Nekem több van már benne jóval, igaz, már meg van egy ideje :D

    #16027 kovta23
    Köszi, ez hasznos infó... Eddig nem is tudtam, hogy termékekre is fel lehet használni.

    Élelmiszerről hallottam, az volt, meg szálláshelyről, élményekre pl mozi, vagy bérlet, fürdő stb...

    De ha ilyesmikre is jó lehet az klassz. Utána kellene ennek is nézni akkor :)

    #16030 st6969
    Most rájuk keresve én is csak angol oldalt találtam ugyan át lehet állítani magyarra, de ez semmin nem változtatott nálam :D Ha van app, talán ott van ügyfélszolgálat benne esetleg nem?

    Ja az ilyen dolgok, nem túl jók... Viszont jó volt ezt olvasni... hogy ne jusson nagyon eszembe tőlük bérelni :D Vagy figyeljek ilyesmikre is...

    #16033 Reggie0
    Én a telefont jobban szeretem ott élő emberrel tudok beszélni, gyorsabb, praktikusabb mint az írás... ha eljutsz odáig, ebben vegyes tapasztalat van :D
    Ettől még az alternatívák is jók, ha olyan a gondod, hogy megoldható úgy egyszerűen...

Új hozzászólás Aktív témák