Új hozzászólás Aktív témák

  • szepi79

    őstag

    we want alán for president! :DDD

    saját story: régi középiskolánk gólyatáborába szivesen vissza-visszajártunk szervezőnek, még azután is, hogy rég elhagytuk az alma matert. az eset sarudon történt. aki volt már ott, tudja, ott szép nagy töltés van, a tisza kiáradását megakadályozandó. no, miután mi már jóval kinőttünk a tanárok által megfélemlíthető korból (illetve már az iskolának sem voltunk tagjai), gyakran italozással múlattuk az időt. ezen italozások után kedvelt elfoglaltságunk volt, hogy kifekszünk a töltésre (kb. 40° dőlésszöge volt) és ökörködünk. a kérdéses napon már mindenki befáradt a helyére, én még maradtam. időnként megszabadultam némi alkoholtól, lazán oldalra hajolván. nem is ezzel volt a baj. hanem rámtört a gyomorcsikorgatós hasmenés. gyors helyzetelemzést végeztem: a camping bejárata 30m, onnan a WC 20m. összesen 50m. esélytelen. megpróbáltam felguggolni, hogy kiadam magamból a ''rossz vért'', ámde ilyen meredek területen még józanul sem egyszerű gugolni, hátmég olyan állapotban, amikor a földön fekve is kapaszkodni kell! éreztem, hogy a különleges helyzet különleges megoldást kíván! így aztán a nadrágomat térdig letoltam, és a régi testnevelés órákon tanult rák-állásba helyezkedtem. ez a testhelyzet meglehetősen stabilnak mutatkozott, így elkezdtem gyomromkínjaim enyhítésést - az ürítést. igenám, de közben eszembe jutott, hogy a bélsár, ami belőlem távozik, meglehetősen híg halmazállapotú, ami esetleg azt eredményezheti, hogy ''koszos'' lesz a nadrágom/cipőm. ezért aztán szép lassan elindultam felfelé, természetesen az ürítő tevékenységet nem hagytam abba.

    az este végeredménye: 5-6 hányásfolt, és 2 hosszú barna csík. büszke voltam magamra.

    ''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

Új hozzászólás Aktív témák