Új hozzászólás Aktív témák

  • amargo

    addikt

    válasz amargo #161 üzenetére

    Akkor ismét kicsit ON. (és sötét folt az életem egy szakaszából)
    Soha ne koriz matt részegen és ha megtennéd, ezekre vigyázz (!):
    - forgalmas helyen, áthajtani (állítólag, a blahán beestem valami kocsi alá, de annyira, hogy csak a fejem látszik ki és közben a rendőrök figyeltek, mikor kászálódok ki..)
    - legurulás margit szigetre, egy oszlopot telibe kaptam.. (nem gurultam, hajtottam magam azért, már amenynire mondták).. 2perc múlva üvöltözés, majd ráébredés, hogy nem törtem el semmimet :)
    - körhintán hátra dölni
    - ilyen lecsúszókán, ami van a margiton, szintén hátra majd előre dőlni
    - hintázni (na itt adtam ki az első taccsot.. állítólag meg se moccant a hinta és meg vigyorogva emelthangon bizonygattam, milyen gyors és milyen magasra repültem)
    - étterem előtt elhajtani, gondolván már jól vagyunk (pont akkor jöt gyomromra a köv fuvar.. én meg, mer úriember vagyok addig visszataroztam..)

    Most ennyire emlékszem, tudtommal végig magamnál voltam, de voltak részek amikre én nem úgy emlékeztem, ahogy utána vissza mesélték.

    Volt pár abszulurd szituáció még.
    Szintén egy kicsit fura cikis történet:
    Iszogatunk haverokkal és egy lány viccet mesélt miközben ittam, annyira jól sikerült a vicc, hogy nem volt időm letenni a poharat a kezemből és lenyelni a tartalmat ami még a pofazacskómban volt és már is zúdítottam szegény mesélőre. A lány azt mondta, akkor
    hogy élete legjobb ''élménye'' volt, lehet nem is bennem van a hiba? :)
    A többit inkább nem, mert ezek kb 3-4-5éve történtek.. azóta kicsit megváltoztam, de tanulságosak lehetnek :)
    amargo

    “The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

Új hozzászólás Aktív témák