Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • snake1977

    őstag

    válasz azbest #228 üzenetére

    Nem olvastam végig a topikot elég volt az utolsó 50hsz, de ezzel a megállapítással teljesen egyet tudok érteni. Ha a tartalomkészítők egységesen beintenének nekik hogy, stop nem adunk több tartalmat az EU-ban, akkor mire fognák az ármelkedést? (biztos találnának indokot rá, ettől nem félek) Beszednék innen és onnan is a sápot, legalizált lehúzás...
    Ha végül bele is mennek, ugyanúgy lesz internet áremelkedés, csak még a streaming szolgáltatók áremelését is a végfelhasználó nyakába fogják varrni, mert ezt nem nyelik le szó nélkül. Az egyik magyar tulajdonba került szolgáltatónál vagyok, a legkissebb vezetékes 100mbites csomag és az 1000mbites közötti árkülönbség 500ft...esélye sincs kedvezőbb árfekvésü szolgáltatást vásárolni senkinek (másik szolgáltatónál se), ha nincs szüksége a nagy sávszélességre csak mondjuk 250-300mbitre korrekt árazással a gbithez képest. Ha nekik mindössze 500huf a difi, akkor nincs miről beszélni. Nem ők a máltai szeretetszolgálat hogy ingyen vagy veszteségesen üzemeltessenek bármit is, csak az étvágyuk nőtt meg.

    [ Szerkesztve ]

    ...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu /

  • snake1977

    őstag

    válasz bambano #241 üzenetére

    Én is látok némi nem idevalót, internet elérésért fizetek, ha csak az elmúlt 2 évet nézem akkor közel megduplázódott ez a díj. Két éve is volt a netflix mellett youtube, facebook, origo, index és hardverapró/prohardver is, de ezekhez még mindig nem kellene kihasználjam maximálisan a jelenlegi legkissebb előfizethető sávszélességet sem...de szólj ha tévedek. Sőt halkan megjegyzem hogy pl. a upc esetében még adat felhasználási korlát is volt anno a szerződésben, a T esetében is rémlik ilyen bár náluk már sok éve nem vagyok. A garantált letöltési sebesség 1000mbit esetén 300mbit, persze az emberek nagy része tartósan a negyedét sem használja ki ennek a sávszélességnek.
    Egyelőre nem látok olyat hogy bármelyik nagy szolgáltató csődöt jelentett volna, így kizárhatjuk hogy nem éri meg biztosítani a szolgáltatást, sőt még kedvezményes csomagban kínálnak televíziós szolgáltatást mindössze 1000ft-al drágábban, tehát ennek a biztosítása is belefér ebbe az előfizetési összegbe.
    Összegezve az én olvasatomban, adnak egy névleges hálózati sebességet amit nem használnak ki tartósan, de sírunk hogy fejleszteni kell mert kicsi a sávszél a streaming stb., médiák miatt, wtf? :U ;]

    [ Szerkesztve ]

    ...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu /

  • snake1977

    őstag

    válasz Tapsi #267 üzenetére

    Kockázat és saját tőkés beruházás mentesen ebből az összegből fejlesztene, és a több előfizetőből származó hosszutávú haszon landolna a részvényesek zsebében. A végeredmény ugyanaz.

    ...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu /

Új hozzászólás Aktív témák