Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vond

    MODERÁTOR

    válasz Azie #9580 üzenetére

    Köszi! :R

    Pár hónap visszaolvasás már nagyjából megvolt, bár néha már kezdtem besokallni, meg elveszni a részletekben. :) Ezen kívül fragrantica.com-on leskelődtem, olvasgattam kicsit, magyar oldalak közül meg a kremmania.hu-s értékeléseket néztem leginkább. Nem igazán tudom, mit érdemes még ezek mellet, vagy helyett meglesni.

    Ezek alapján pár illatot már eltettem könyvjelzőbe is, pl. Balmain Carbone, Lanvin Avant Garde, Boucheron Jaipur, Antonio Puig Quorum / Silver, Bentley For Men, Narciso Rodriguez For Him, meg pár mainstream CH, meg YSL, ez utóbbiakból párat meg is kóstoltam (nem rosszak, de félek, hogy tucat cuccok).

    38 éves hetero (már házas) férfi vagyok, grafikai, TV-s, videós munkákkal, informatikával foglalkozom, nagyrészt irodában/stúdióban dolgozok, szórakozni nem nagyon járok, max. néha mozi, pizza, stb., meg 1-2 meccs, sportosan elegánsan öltözködök (a casual, smart casual stílus bejön pl.)

    Illatból sokminden jöhet (nem nagyon értek hozzá). A lényeg, hogy valamennyire egyedi legyen, meg tartós, de ne túl tolakodó, ne émelyegjek tőle (se a kollégák) egész nap. Szeretem az édes, a fűszeres, a fás illatokat is, mondom, talán csak a sportosabbakat annyira nem, meg pl. az ilyen erős kölni-szerű cuccokat. De szívesen kipróbálnék kb. mindent. Ki tudja, honnan jön szembe egy-két tökéletes illat. :)

    A feleségemnek ilyet rendelnénk, emellé járna 10 ingyen illatminta.

    (#9581) slick-adam: Azért 20-25 körül, vagy inkább alatta legyen egy átlagos üveg, de nem baj, ha még ennél is olcsóbb. :D 40-50-ért már procit veszek, aztán évekig nyüstölöm, meg keresek vele, szóval egy vagyont nem szeretnék parfümre költeni, és nem is tudok jelenleg. :)

    [ Szerkesztve ]

    VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Új hozzászólás Aktív témák