Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Maksifül

    senior tag

    válasz Fr@nkieWilde #3444 üzenetére

    Tévedés, mert az egyik Marly volt az ajándék. A másik kettőt vettem, szóval a sütis volt az egyik, amiért fizettem. Gondolom, attól függ, hogy milyen mintát adnak, hogy éppen milyen van nekik belőle. Ha nem kaptak, elfogyott, vagy nem létezik rendes minta, akkor csinálnak pálcikásat. /Az iparfümériától csak pálcikásakat kaptam eddig./

    A sütis nagyon más, mint az eddig megismert illatok. Igazi csemege, de nem tudom, mennyire tudnék beleszeretni.

    A Pegazus-t még a boltban fújta rám az eladó, annak nagyon kellemes illata van, s még 4-5 órával később is intenzív felhője volt. Simán éreztem az alkaromra fújt illatot folyamatosan, nem csak akkor, amikor kifejezetten szimatolgattam volna. Ez is egy fás, édesebb illat, nekem nagyon bejött. Zuhany után is érezni lehetett.

    Az Oajan is nagyon különleges illat, nagyon tetszett, ma az volt rajtam. Már híre hamva sincs. Igazából 1-2 óráig éreztem csak, utána már csak akkor, ha kifejezetten szagolgattam a csuklómat, ahova fújtam a nyakamon kívül. A tartóssága nagy csalódás.
    Érdekes, hogy a Fragrantica oldalon épp ellentétes mások véleménye az általam tapasztaltakkal.

    [ Szerkesztve ]

    Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

Új hozzászólás Aktív témák