Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kk831228

    addikt

    válasz Azie #25895 üzenetére

    mondjuk ebbe most nincs igazad, itt a bizonyíték... ;] :

    [ Szerkesztve ]

    "Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

  • prime77

    aktív tag

    válasz Azie #25895 üzenetére

    Először azt fogalmazod meg, hogy egy különleges jó illat volt, aztán olyan mint a 1 million, ergo egy elcsépelt.
    Akkor most melyik?
    Amúgy jajjj, ne hasonlítsuk már össze a kettőt - ég és föld!
    Amikről meg te beszélsz, hogy az úgymond diplomata családok akkoriban szerencsések voltak - nos az a 80-as évek.
    Én konkrétan a 90-es évek közepe-végéről beszéltem, a Gio például 1996-ban jött ki.
    Még csak annyit.
    Nem egy helyen olvastam, főleg külföldi fórumokon, hogy a Gio még ma is kurva jó, és még ma is a legtöbbet eladott illat a világon - viszont a régi illathoz már nem sok köze van, és rosszabb is annál!
    Valamint sokan számoltak be arról is, hogy a vintage verzió - na, azt ha valaki tud olyat szerezzen be magának feltétlen, mert attól mindenki hátast fog dobni - az a non plus ultra.
    Egyébként külföldi oldalon sem tudtak sokat mondani arról, hogy miért tették tönkre az illatot - volt aki valóban azt mondta, hogy talán az összetevők miatt változtattak rajta.
    Olvastam ezt kb. 7 éve - gondoltam azóta hátha lehet tudni erről többet is - ezért kérdezgettem itt.
    Na de már tényleg sok ez, nem éri meg ennyit témázni ezen.
    Egyébként engem nem zavar, hogy máson is érzem az illatot, bár én soha nem találkoztam olyan emberrel, aki Gio-t használt volna - kivéve egyet, de az is Olaszországból jött - városom "testvérvárosából" voltak látogatóban a hivatalban, és akkor jegyeztük meg egymásnak, hogy na ez az Armani.
    Na, de én itt be is fejeztem.

Új hozzászólás Aktív témák