Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ddekany

    veterán

    válasz hegedus001 #134 üzenetére

    Amúgy nagyon is az Apple tehet arról. Az ezer éves szándékosan elszabotált ötletről beszélek, hogy átlagembernek csak telefonja van, és dokkolja akárhol monitor+bill+egér "treminálra" (manapság erre adódik is az USB-C/Thunderbolt). Apple-nek pont relatív könnyen menne, hogy a notebookot, asztali gépet, és mobilt összeforrassza egyetlen platformmá, mivel mindent keményen kézben tart, most már a CPU részt is. Szembe állítva a Windows+Android világ eredendő káoszával, ahol ha akarnák is nagy vergődés lenne összehozni. De mint ahogy a többi szereplő, ők sem akarják ezt, mert akkor kevesebb készüléket fognak venni az emberek. Ezért szoftver oldalon direkt szegmentálnak. DeX is ezért szenved, mert akarják is, meg nem is, és eleve ez miért nem Google szintű törekvés, miért a Samsung házi projektje. (Ha Apple meglépné, talán jobban ösztönözve éreznék magukat. De nem fogja.)

    [ Szerkesztve ]

  • Somatom

    veterán

    válasz hegedus001 #134 üzenetére

    A torrentet félreértetted. Van otthon egy Syno NAS -om. Ehhez vannak Syno kliensszoftverek. Az egyikben a torrenteket is lehet kezelni. Legalábbis Androidon, mert mint nemrég megtudtam, az almás kliensből kimaradt ez a funkció. OK, webes felületen elérhető, de akkor is óriási böszmeség, hogy a saját NAS -omat nem kezelhetem teljes értékűen kliensappból.
    Ami a DeX -et illeti, sztem semmi különbség, hogy teló, vagy tab adja a monitorra/TV -re a képet, hiszen a végeredmény ugyanaz. Egy modern iPhone is atomerőmű egy régi PC -hez képest, úgyhogy símán tudhatná ezt a ficsőrt. A középkategóriás Samum is tudja. Sőt! Nemrég próbáltam wireless és a régi, még Webcast OS -t futtató LG tévém rögtön jelzett, hogy vkinek a közelében megjelenítenivalója lenne. Szóval, még csak ökoszisztémán belüliség sem kell hozzá.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Új hozzászólás Aktív témák