Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz xy.zsolt #137682 üzenetére

    A keringésem nem tom milyen, azt sem tudom mi az, de a pulzusom az egekben van, ha nagyon pörgetek :D . De legalább értem már, köszi!

    Más: Ha már itt vagyok és témázok, elmesélem hogy járt a haverom. A múltkori tekerésünk végén terepen kátyúknál, köves részeken, amikor nagyobb terhelést kap a bringa, esetleg amikor a haverom "rugózik" rajta, valami csúnyán elkezdett kattogni. Ha lockolva van a teló akkor is, ha kiáll a nyeregből akkor is, ha felemeli a két lábát és a nyergen szökik szintén, szal a pedál, a teló, a nyereg-nyeregcső, a középcsapágy kizárva, de sajnos nem találtuk meg a hang forrását. Tegnap bevitte a szervizbe, ma szóltak, hogy kész van, de most is kattog. Kérdi a haverom a szerelőt, hogy ezzel így most hogy tekerjen? Mi van ha repedt a váz valahol és egy lejtőn eltörik? Azt mondja a szerelő az lehetetlen, nyugodtan tekerjen vele :U . Azért ez a kattogás m*rha idegesítő és én nem mernék addig tekerni vele, amíg ki nem derül mi az... meg az is fura, hogy ezzel így elküldte a szervizes srác, hogy ő nincs amit csináljon vele :U . Valakinek valami tippje? Megbontani nem merem a bringát, mert garanciában van és amúgy is ha tönkrement valamelyik csapágy, azt én nem tudom kicserélni, mert nincs csapágyam... plusz félek is, hogy elcseszek valamit. De biztos vagyok benne, hogy ha én darabokra szedném, előbb-utóbb megtalálnám mi a gond :((( . Még jó, hogy a saját bringámat én szervizelem, néha vért izzadok egy-egy problémával, de legalább végül mindent megoldok.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

  • gabro0

    őstag

    válasz xy.zsolt #137682 üzenetére

    Ha már húzás, megvannak a cipőim nem próbáltam még bringán őket. A mérete széltében, hosszában jónak tűnik, de az orrészen azt érzem, hogy egy bő. Olyannyira, hogy be is tudom hajlítani a lábujjaimat, ha nem is teljesen. Húzásnál ez probléma? A kérdés bárki hozzászólhat, csak Zsolt írása nyomán jutott eszembe.
    Amikor rálépek, csak simán a földön, az oldala megroggyan picikét :F Valami hasonló, mint amiről itt beszél, annyi különbséggel, hogy nem keskeny a talp. Nem túl biztató mindenesetre. Talpbetéttel (magasítás gyanánt) orvosolható esetleg?

    [ Szerkesztve ]

  • flash-

    veterán

    válasz xy.zsolt #137682 üzenetére

    ezt vágom és megértem, csak nem tudom hogy igy 33 évesen van e értelme gyorsitani, egyáltalán meg lehet e még szokni ,lehet e javítani a keringésen ,

    "Embrace our fellow man, no longer vilified"

Új hozzászólás Aktív témák