Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    Nah, kezd javulni a hátsó fékem. Most már brutálisan fogja a kereket, szépen tudom adagolni. De a fékkar továbbra is fura. Van egy holtjátéka, amin nem fog, és behúzás után nem is ugrik vissza annál jobban.(kb. 0.5cm) Mikor kézzel visszalököm, minimális ellenállást érzek. Olaj nem folyik, ma átnéztem alaposan.
    Ha alkalmas leszek rá, hogy szétkapjam, akkor mit nézzek meg, hol keressem a hibát? Sőt, egyáltalán miért lett a fékkarnak ilyen holtjátéka? Mert az olajra nem fognám, az elsőben is ugyan az volt, és ugyan úgy át lett mosva.
    Egyébként nem volt otthon se Magura, se Shimano olajam. Bátorkodtam beletenni Citroen hidraulika olajat. Az is ásványi, és már olvastam, hogy az is jó bele. Ez gondolom nem probléma?! Alig sűrűbb, mint a gyári Magura, de tized annyiba kerül.

    Az első fék pedig brutális.... Szavakat nehéz találni rá, mekkorát fog. Igazából elkezdtem félteni az első telót, nem fogja bírni a kiképzést. A következő az lesz, hogy a helyett keresek valami jobb XC telót.

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Aktív témák