Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz HKorn #2 üzenetére

    Engem az dühít, hogy nem akarják / merik versenyeztetni a két kijelzőtípust. Ugyanúgy, ahogy a telefonoknál, most a Garmin az óráinál is meglépi azt, hogy egyéb szolgáltatások / fícsörök kihagyásával, ill. megváltoztatásával próbál kedvezni az általa favorizált megoldásnak. Azt a marketingest verném legelőször pofán, aki ki meri jelenteni, hogy azért kell Elevate 4 az E-be, mert kell egy "olcsó" Fenix. Ja, olcsó ...
    ... aki ezen a szinten nézelődik, annál már nem lenne tétel ha 4-es helyett 5-ös kerülne bele.

    " ... akkor FR 965-re váltanék." – én viszont kb. semmi pénzért. De, nincs is ezzel gond! Ahogy azt már milliószor kitárgyaltuk az okosórás topic-ban, senki sem (én legalábbis biztosan) akarja meggyőzni a másik oldalt, hogy az bizony az egyetlen jó megoldás. Mert perpillanat ilyen tényleg nincs. Felhasználási profilok vannak, és preferenciák. Utóbbiaktól függően pedig elég erős különbség van – és lesz is jó eséllyel mindig is – a két technológia között. Ezért kellene – azonos "körítés" mellett (!) – megtartani mindkettőt. Szerintem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák