Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bsh

    őstag

    válasz Stylewars_kp #108150 üzenetére

    ahhoz a sebességhez ami kéne, ahhoz 5g kéne ahhoz meg itt lefedettség az nincs...
    daninent: dettó. fák meg épült is van útban. ismerni se ismerünk ott senkit. csak a cím keresőre dobja ki a digi az utcát, de az is lehet, nincs is bekötve senki :D

    gyík: de ennyire? hogy még egy üzleti megkeresésre se válaszolnak? és az fejlesztésnek számít, hogy bekössenek egy ügyfelet? :F
    arra gondoltam, hogy valami kisebb cég a digi vagy telekom optikai hálózatát használva továbbértékesíti a szolgáltatást, és esetleg azok bevállalják akár a kábel kihúzását is. vagy ilyen nincs magyarországon?

    egyébként itt a wesselényi utcában most feltúrták a járdákat és leraktak kábelnek csövet, és már be is húzták ahogy láttam, házakhoz megy fali bekötés. gondolom az is valami optika és net. lehet a digi jön végre a belvárosba is? de mondjuk ha nem fejlesztenek akkor nemtom. telekom lenne? nem tudja valaki?

    amúgy az is vicces, hogy fibernet-invitel-upc után most már én is digi vagyok elvileg, de a digi címkeresője szerint itt nálam semmiféle internetszolgáltatásuk nincs nem is volt és nem is lesz :D elfelejtették beimportálni az előző cégek adatbázisait, vagy csak nem akarnak ezzel a foshalmaz kábeltévés szutyokkal foglalkozni már :)

Új hozzászólás Aktív témák