Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz Deadzone41 #71772 üzenetére

    buta a pid programozása, azért csinálja ezt az 5 fokos liftezést. nem a legjobb, de annyira gyengék ezek a kis villanyvasak, hogy igazából nem számít annyit.

    én inkább a készítésben engedtem egy picit a szigorból magamnak, cserébe a pörkölést kézben tartom, amennyire tudom. nyilván egy huky 500 vagy - nekem - méginkább egy quest m3s jobb volna.

    a végeredményt viszont megvédeném: egy egyszerűbb ízvilágú (nem 3-4 féle íz, nem olyan összetett), de számomra ideális szintre pörkölt kávé minden sokkal komplexebb, de kellemetlenül savanyú/keserű kávénál jobb. millió ok miatt lehet savanyú egy komoly casmo cucc is, kezdve az én bénaságommal, nem kizárva akár a daráló szűkösségét, de akárhogy is, a végeremény érdekel itthon, a pohárban.

    a saját cuccaimban egyszerűen kevesebbet csalódom. ez megéri számomra az abszolút csúcsok elengedését, pedig az is tény, hogy amikor egy csúcs kávé jól is sikerül, az mindent visz. csak egy ilyenre jut három savanyú, amit meg annyira utálok, hogy ilyenkor az egész kávézástól elmegy a kedvem. :U

    bornál dettó. nem akarok már csalódni. a csúcsokat meg megkóstolom erre szakosodott helyeken, a hely kockázatán.

    [ Szerkesztve ]

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Új hozzászólás Aktív témák