Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jolti

    senior tag

    válasz weinmaker #43748 üzenetére

    Persze, nyugodtan!
    Legalább is az enyémet nyugodtan kirakhatod.Lektorálhatod is, ha akarod.

    (#43750) zolnagy
    A bojlerbe csináltattam egy injektor csövet, mert a vízbekötést is átraktam a fejből ide a tetejére, a csőre pedig forrasztottam forrasztható csővéget ( ilyen néven fut mindenhol). Egy félgömb, furattal. Biztos láttál már olyat. Meg egy hollandi, oszt' csókolom.
    A másik végén is gondolkodtam, hogy ott is a rézcsövet egyből az opv-be kötöm, de féltem a rezonanciától, így egy tefloncső csatlakozót forrasztottam, hogy legyen némi rugalmasság közöttük.

    (#43746) soldier2
    Ja! :D
    Kicsit valóban küszködős volt amúgy, mert nagyon nem mertem a satuban megszorítani, de mivel rongyba tekerve fogtam be, nehogy megsérüljön, így meg mozgott picit, az a qurva 3 járatú meg mindig útban volt.
    Egyszer készítettem még vele kávét, úgyhogy még nagy tapasztalatokkal nem rendelkezzem. Holnap meg meló. Majd hétvégén.
    Valóban, alapból is nagyon jó gép, remélem nem fölöslegesen b@szkódom itt vele. :D
    A kar az kétszer olyan forró lett, az biztos, egyből meg is sütött... :W

    (#43744) KékOsztriga
    Azt mondták, hogy bírja.
    Amúgy én úgy raktam össze, hogy a csőkígyóra duplán hajtott sütőpapírt tekertem jó szorosan és aztán arra tekertem ezt a hőszigetelő habot.
    Mivel a papír nagyon jó hőszigetelő, ez a fajta meg még hőálló is 220 fokig, így ideális volt.
    Amúgy rendeltem az ebay-en ceramic fiber szigetelő filcet, csak nem jött még meg.

Új hozzászólás Aktív témák