Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zenty

    őstag

    válasz Damage #10 üzenetére

    ''Esküszöm, mint a középkorban. Kinek állna érdekében megtámadni Magyarországot, és ha mégis megtámadnák, akkor mi lenne?
    ''
    Talán az ,hogy a szőrös talpu cigo románok,pl elfoglalnák ezt a kis helyet is ami van!
    A többi szomszédról ne is beszéljek! Jah és a natoval meg nem kell jönni,az szépen szoval Sz@art sem ér!Nem szabad bizni abba hogy biztonságba vagyunk és akkor nyugodtan oszlasunk fel mindet mert más ugy is megvéd (kb Sz@arnának a fejünkre :))!Történelem során is megszivtuk amikor teljeses hadsereget feloszlatták,aztán jött az ellenség és utána beszélhetünk trianon rulzról! :(
    A másik abban igazad van,hogy sz@r körülmények vannak a honvédség-nél,meg a hülye elvárásaik!Ezen kéne változtatni de hát.....(egyébként én se akarok katonának menni! :)))

    Guild Wars - Zenty a survivor

  • Zenty

    őstag

    válasz heihachi #92 üzenetére

    Hi! Bocs,de kicsit full vicces vagy! :)
    Ahogy írtad szeretsz tv-ből informálodni!Gondolom az amcsi akció filmeket is birod ,ahol percenként mutatják a hős amcsi zászlót? :)
    Meg írtad usa korrekt volt!Hát kb ez nagyon is vicces,mert ő történelem során és most is kb,ki lehet jelenteni soha nem volt korrekt háborúba se,máshol sem!Lehetne példázni,de most inkáb nem! Tul sok lenne! :)
    Nah jó vietnám.Mondjuk ott sem volt korrekt ,de talán aránylag normalisan háboruzot!(ezt ugy értem,hogy nem bombazot annyit és mert 50-nél több ameriakai gyalogos katona harcolni :)!Hát el is vesztették háborút!:))Ez miatt már csak F19-eseket tudják nyomatni! :)
    Azt mondtad még ,hogy ok nélkül nem támadna Magyarország-ra usa!Neked OK lenne ha mondjuk be tiltanák Mcdonalds-ot egész magyarország területén?Hát röviden szólva amcsinak ok lenne háborura :(!
    Nah szóval lehetne itt elmékedni mit miért,meg kit minek,de felesleges!
    Azt ajálom neked,kevesebb tv-nézzél és ne sok amcsi filmet! :)
    -=Sawtooth=- -al meg körübelül egyet értek!
    A másik nekem az a véleményem ,hogy amerikát kéne egy picit jól megfingatni!Nem szabadna egy országnak ilyen erősnek lenije,mert akkor itt pl -rá el fajulgatnak a dolgok!Ezért kéne megtapasztalnija usának milyen saját haza földön háboruzgatni!Talán meg változna az álláspontjuk pár kérdésben...
    De ahogy nézem vagy Kína vagy Korea vagy valaki egyszer be pöccen, aztán sírhat amerika!Ugy érzem nem fogom sajnálni ahogy ők sem másokat!
    bye

    Guild Wars - Zenty a survivor

  • Zenty

    őstag

    válasz heihachi #104 üzenetére

    Nem sértegetelek,csak a hozzá szolásod alapján ez jött le!

    Másik meg eléggé össze vissza beszélsz és tényektől eltérsz!Legalábis én nem írtam olyat ,hogy egyetlen egy amcsi filmet se láttam!Meg nem arról van szó ,hogy filmben hányszor mutatják benne az amcsi zászlót,ha ez nem eset le,hát akkor gondolkodj el picit!

    Másik,bár kicsit viccnek szánt mcdonalds stb.Az nem alaptalan!Nem tudom miért hiszed,hogy amerika szent?pl Ez mcdonald-os dolog lenne az igazi konfliktus ok, ezért normalis ember nem támadna,de amcsi kitalálná ,hogy magyarországnak atomja van és ez miatt támad ennyi!Mint irak-nál!Mindeki leszarná,hogy mi az igazi ok,csak amit CNN stb dumál az a tutko!

    Korekktségről: Még annyit nem,csak bombázásról van szó! JÓH pl-dázunk: régeben volt róla még interju is ,hogy egy amcsi alakulat meg akarta ölni szádámot!De eltolták és hellyete 50-100 iraki katonát öltek meg! Nah szerinted ez korrket?Hogy egy államfőt csak ugy naturba meg akarnak ölni és méghozzá előre nem szolnak :)?Nem számit ki csoda,mit csinált,ha busht nyirnák ki akkor kb ugy állitanák be,hogy az istent nyirták ki és csináljunk világháborut!Utas szállitós dolgot én már abba se vagyok biztos,hogy terroristák voltak kb! :)
    Kinát meg koreát azért mondtam,mert irak nem volt ellenfél usának,de ha egyszer olyanba köt bele,aki kicsit téleg durva ,akkor egy 3 world war is eljöhet,már csak ezért is kéne leállitani a picit! :(

    Szoval nem igazán hülyeség!Ezért írtam nem szabad egy országnak ilyen erősnek lennije,mert nem tudja megállni,hogy egyszer ő legyen a nagy goré mindenek fellet!De amcsi pont jó csinálja le kallapal előtük!Háttérbe ügyködik mindig ugy felmutatva,hogy szent célért csinálják és mindig jó cím-ben vannak bemutatva!Ezt sokan be is veszik!Nato is azért lett végülis kitalálva,nem a szövetség miatt,hanem kb ki nyal amcsinak és ki nem! Ha meg valaki-nek nem tetszik,az terrorista!Hát ez igazán nagyszerű nem?Demokrácia is hasonló alap elvü! A roszat palástól-ni és rózsaszínben szépen felmutatni mindet!Nah összeségben,nem amcsi hozza az új szép jővöt! Jah és peace :)

    Téleg eltértünk a témától,hanyagoljuk a világháborút! :)

    [Szerkesztve]

    Guild Wars - Zenty a survivor

  • Zenty

    őstag

    válasz Zenty #108 üzenetére

    ''JÓH pl-dázunk: régeben volt róla még interju is ,hogy egy amcsi alakulat meg akarta ölni szádámot!De eltolták és hellyete 50-100 iraki katonát öltek meg! Nah szerinted ez korrket?Hogy egy államfőt csak ugy naturba meg akarnak ölni és méghozzá előre nem szolnak ?''
    Azt elfejtettem írni ,hogy ez iraki háború előtt volt!

    Guild Wars - Zenty a survivor

  • Zenty

    őstag

    válasz B.Kox #111 üzenetére

    Ez igaz!Én is egyetértek megérdemelte volna!De én kifejezetten korrektségről helyeztem hangsúlyt!Amerikát meg főleg ezért nem bírom mert lényegében ő is ezt csinálja csak háttérben!

    Guild Wars - Zenty a survivor

  • Zenty

    őstag

    válasz fokukac #110 üzenetére

    utána is lerombolták volna!Lett volna másik indok pl saddam fia mondjuk.:)

    Guild Wars - Zenty a survivor

  • Zenty

    őstag

    válasz heihachi #134 üzenetére

    Hi! Jó figyi kösz,de én se írok már a témáról,mert veled nem jó véleményt cserélni :)!
    Mert vagy olyat állitasz amit nem írtam,vagy elkezdesz másról beszélni a mi vicces. + te sértegetsz engem, közbe te írod ,hogy én téged, hát ez elég lol!Ehez kedvem meg időm sincs! :)
    Azért az utsó hozzászolásodra válaszolok!

    Zászlós dolgot m1 ha nem érted nem érted,majd egyszer talán!
    Azért ajálok egy filmet csak sajna cím-ére nem emléxem,talán itt másnak eszébe jutt!Arról szól ,hogy media át vág mindenkit ,hogy usa háboruzik albániába,az amcsi elnők utasitására,hogy ujra megválaszák valami ilyesmi történet!Igazán érdekes film érdemes megnézni ! :)

    Van tv-ém és néha nézem a híradódt,de nem azt tartom tutko hír forrásnak ahogy te!Én inkáb nevetek pár dolgon ,vagy összesitek aztán elgondolkodom!A tv -ét szórakozásra használom inkább,arra van! :)
    Tegnap volt a viasat3-mon a 60 perc cimü sorozat! Az elején volt szó WCT-ről érdemes ezt is megnézni elgondolkodtató!
    Jah meg mai híradóba is volt ,hogy amerika szerint spanyolok terrorista támogatok mert kivonyják katonájikat!Hm ugy látom fejeb elméleteim helyt álloak még is jó valamire a híradó! :)))
    ''akkor az USA-é miért nem? Csak azért kell utálni, mert nagyhatalom? Mert erősebb, mint bárki más? Mert több embere van?''
    Előre mondom nem sértés ,de ezt téleg lehet agymosásnak nevezni!
    Hallotam hogy a CIA nézi az egész internetet,hogy hol alkalmaznak amerika ellenes beszólásokat!Hm végén még elkapnak egy agymosásra! :DD :DD
    nah bye


    [Szerkesztve]

    Guild Wars - Zenty a survivor

  • Zenty

    őstag

    válasz heihachi #160 üzenetére

    ON
    jó tisztázuk:
    ''Hát onnan, hogy nézek TV-t, olvasom a netet, csakúgy mint Te (gondolom). Hogy Te mit tekintesz hiteles hírforrásnak Én mit tekintek annak, az nyilván különbözik''
    Tessék itt a válasz!

    Meg plz egyet idéz,hogy én hol mondtam azt ,hogy nem nézek filmeket,és nincs tv és soha nem láttam tv müsórt ha?
    A megnézés és a szeretés és a elhiszés a különböző dolgok!

    Egyébként pont olyan vagy,hogy eltérsz kérdésektől és mást állitasz még ha nem is a témáhozz vág ,hogy kitérjél! Ezért írtam néz meg 60 percet mert ott is az amcsi riportel megkérdezi az egyik képviselőt ,hogy miért kellet megtámadni irakot,ha nem volt ott atom meg biologia fegyver semmi!Képviselő válasz röviden nemtudodt rá mit mondani ennyi!Elkezdet beszélni ,hogy csak és kész ,hát ez igazán tuti válasz!

    Sértegetésről annyit ,hogy te egyre jobban engem sértegetsz,meg ,hogy kivel hasonligatsz össze az is vicc!Meg egyfojtába mondod ,hogy én sértegetlek idézz plz!Mert ha amit írtam az neked sértés,akkor mit csinálnál ha orrb@ szájb@ káromkodnának veled :)? Szoval nem lelkivel,kell eltérni válasz elől és én a hozzá szolásaid alapján ítélek!Majd ha személyesen csevegnék veled, akkor lehet más véleményem lenne rólad!De most fórumozunk,hogy ezt is tisztázuk!
    ''Dobálózni persze bármivel lehet, csakhát ugye...''
    Evvel be is bizonyittotam ,hogy pont te csinálod hm.

    Én elfogadom mindeki véleményét,de te még egy normalis érdemleges választ se adtál miért is annyira jóh,korrket usa!Sőt nem is válaszoltá csak engem ítélsz stb.Inkáb olvasnék egy normalis érvet mint egy kitéréses lelkizést!
    Szoval hadjuk ki kinek nem fogadja el a véleményét!



    ''Én maximálisan egyet értek az USA val, és nem azért mert azt sugallják, hanem mert így gondolom: ki kell írtani minden terroristát, és mindenkit, aki támogatja, hogy végre béke lehessen.''

    Jóh Usa-ával kezheted!
    Látod ilyen kijelentések a hülyeségek,talán nem is tudsz érdemlegesen meg győzni ,hogy usa miért jóh!

    Egyébként azért válaszoltam ,nem akartam csak ,hogy tisztázuk kicsit tulzásba viszed kijelentéseidet !Kiváncsi vagyok mi a válasz ,ha ilyen hasonló külön témákat hozz fel akkor várhatod,hogy nem lesz válasz!Mert erre már válaszoltam :)! bye
    OFF

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    Guild Wars - Zenty a survivor

  • Zenty

    őstag

    válasz heihachi #167 üzenetére

    Hi! nah tudsz te értelmesebben is válaszolni! :)
    Nah pár tisztázás és befejezhetjük ezt végre! :)

    Hiteles hír forrásokat te sem emlitesz csak,hogy tv stb én legaláb mondtam minden-re pld-át hogy ,hol lehet informálodni. Bár az szubijektív ,hogy hiteles!

    Vietnámi pl-dára lehetne sok cikket linkelni,de minek?Az amcsik is ezt mondják,hogy ez után a háború útán változot meg katonaság stb.Pl iraknál le bombáznak mindet és 5000 tengerész gyalogos rá ront 10 iraki katonára! :)

    Mcdonaldsos hm .Ahogy mondani szokták amelyik órszágba mcdonalds van ott amcsi hatalamom bele tette a kezét a dolgokba :)! És itt nem minőségre meg milyen hamburgerük-ről van szó!

    Szádámos: ''Itt jön képbe a hiteles hírforrás.'' 2 éve kb régebben interneten mindehol fent volt,hogy evvel is népszerüsitsék ,hogy amerika milyen hős commandósai vannak!Még azthiszem fokúsz is kiment meg látogatni a delta alakulatot és külön interjut csináltak velük!Az mindegy hogy téleg igaz e a történet,de maga az amerikai hadsereg állitota!
    ''Biztosan nem amerikaik voltak,''
    Nah látod ez a media hatása lehet írni ,hogy mi jóh meg mi nem!Gondolom nem néztél utána ,hogy igaz e kapás-ból rá vágod,hogy nem!

    Busht inkáb hadjuk!Mai kor új hitlere kb csak szép háttér mediával! :)

    Civilek megőléséről meg tárgyaltunk.Mind a 2 oldal-nál,csak iraknál pár millával több áldozat!Lehet azt mondani ,hogy háborús övezet volt stb.Ilyen alapon spanyol vonatós dolog is háborús övezet!Mert spanyolok is irak ellen harcoltak stb.Ezért kéne nekünk is gyorsan eldzsalni onnan,mi már picit eleget háboruztunk! :)

    Agymosás dolog meg picit kacifántós!Ezt téleg nem lehet eldönteni ki agymos-ot :DD
    De kécséktelen ,hogy amerika csinálja propaganda és istenitő reklámaijit stb.
    Ezért mondtam ,hogy bus kis hitler ,mert ha mindeki tudná ,hogy rossz bácsi,akkor mint a második világháború-ba azért probálnának valamit tenni ellene!
    De mivel jó a reklám jó az ember meg a nemzet is!

    Most ez nem csak bush ez egész amerikára igaz,ezért is szokták mondani az amcsikra ,hogy butoskák erurópaikahoz képest!Mindet befesznek! :)

    A filmek,meg ez a farok csovája cimű filmben is!
    Mutatják,hogy csak jó szándékból csinálják az egészet!Nincs igazán olyan amcsi film ami tiszta erőteljesen meg mutatná ,usa hibáit!Sőt még a nagy háborus filmjeiben egy olyan sincs ,hogy ők valamit roszul csináltak!Régebi filmjeik-ben még jónak is mondták,hogy ledobtak 2 atomot,mert szent célt szólgált,hogy usa fent maradjon!

    Nah be is fejezhetjük szerintem ezt jól kivesésztük aránylag :)!

    Majd az idő eldönti kinek lesz igaza,bár remélem nem világháború,de azért ezt se jó ami most van! :(
    bye

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    Guild Wars - Zenty a survivor

  • Zenty

    őstag



    Bővebben: link

    Tessék!Evvel majd mindenki ki élheti béke szerető vagy hatalom mániás vágyait!
    Mindenesetre én Hungaryval nyomulok és 2 atomot fog kapni amcsi! :)))

    Guild Wars - Zenty a survivor

Új hozzászólás Aktív témák