Új hozzászólás Aktív témák

  • rdt89

    addikt

    Ennek a nagyszerű terméknek nem láttam fórumot, így nyitottam neki egyet, mivel ma vettem és 10-18 napon belül megérkezik, ezért akkor írok róla egy tesztet, most csak a száraz Hardvert osztom meg róla és, hogy mire is készült ez a tablet.

    Összetevők:
    - Android 4.2.2
    - 2gb ram
    - rk3188 (1.8 ghz processzor) Quad-Core, Mali 400 mp4 (600mhz-en dolgozik!!!)
    - 7" 1280x800 HD IPS kijelző
    - 5 pontos érintésérzékeny kijelző
    - 2mp kamera hátul, 0.3 mp kamera elöl
    - Emulátorok: Psp, PS1, N64, Arcade CP1/CP2/Neo-Geo, GBA, SFC, MD, FC
    - Fizikai gombok: Direction buttons, ABXY, LR, Dual joysticks, Select, Start, Vol+/-, Reset, POWER, Home, Back, Menu, Mode switch button
    - 3 tengelyes Giroszkóp
    - Szokásos b/g/n Wi-Fi jelvevő
    - Sztereó hangszóró
    - 8gb tárhely
    - hdmi csatlakozó (tudja a FHD-t a tvnek biztosítani)

    Egy link a termékről:
    http://www.willgoo.com/jxd-s7800b-game-pad-quad-core-rockchip-3188-ips-lcd-8gb-p-356.html

    Rengeteg videót és tesztet néztem erről a termékről még arra a döntésre jutottam, nekem kell egy ilyen.
    Psp játékokat laggolás nélkül vitte, a legújabb Androidos játékok se okoztak gondot neki. Úgy néz ki mint a psp csak 7"-os kijelzője. A 2 magos RK chip is nagyon erős processzor volt és a 4 magos újítása se lehet gyenge, ezért és a 45 ezer ft-os vételárért döntöttem eme készülék mellett.
    Ha megérkezik egy kivesézős teszt is felkerül ide, addig is szemezgessetek ti is ezzel a csodálatos készülékkel, valamint a nagyszerű ár/érték arányával.
    Engem megvett! :C

Új hozzászólás Aktív témák