Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jim-Y

    veterán

    válasz Siriusb #605 üzenetére

    Nálam Chrome, legfrissebb van. FF 8.0-val is ment,10.2-vel, és 11.0-val legfrissebbel is. Az explorerről nem is beszélek, lol, ekkora egy rakat fost, ott meg sem jelenik:DD

    [ Szerkesztve ]

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Siriusb #605 üzenetére

    Hát a thumbnailnél most nem is láttam túl sok értelmét, mivel az tök függetlenül mozog a képtől.....

    "Most éppen arra próbálok nevelni, hogy az email-ek aljára írjuk a választ, nem a tetejére, de teljesen kilátástalan."
    Ez hogy jön az IE hülyeségéhez? :F Az IE-nél nem fér ahhoz kétség, hogy egy rakás szar, viszont hogy ki hova írja a saját levelezőkliensében a választ, megint más kérdés.
    Én Gmailt használok, alapértelmezett az volt, hogy föntre került a válasz, és bár ezt át lehet állítani, én nem tettem, így megszokásból én is a tetejére írom a választ. Érdekes módon teljesen jól visszakövethetőnek tartom. Ahogy azt is, ha valaki alulra írja a választ - DE ennek megvan az az igen nagy hátránya, hogy előfordul, hogy valaki új levélszálat indít feleslegesen egy korábbi témához, így a korábbi idézetek nem feltétlenül lesznek összecsukva még egy Gmail-szintű kliensnél sem, én viszont azt nem szívesen tekerem végig.
    Na meg gondolj bele, mi van, ha valaki régi email-klienst használ. Fater például megszokásból még mindig Outlook Express-t használ a privát célú leveleire, ami meg nem igazán támogatja a szálakba rendezést. (Mondtam már, hogy álljon át Gmailre, de nem találta kényelmesnek és áttekinthetőnek, ez van. Ezzel nyilván nincs egyedül.) Na ő tekerjen végig minden levelet?
    Ez szerintem ilyen felesleges hitkérdés, amiben felesleges megpróbálni bárkit is megtéríteni, úgyis az egyéni preferenciája lesz a döntő.

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák