Aktív témák

  • v17

    újonc

    Sziasztok! :)
    A segítségeteket szeretném kérni. Egy olyan középsuliban dolgozok, ahol az iskola mérete miatt szinte egyáltalán nincs közösségi tér (az aulában max 80 ember fél el), ezért az iskolai eseményekről, diáknap sttb, szóval a lényegről lemarad a suli 80%-a. (A tornaterem szintén nagyon kicsi, az udvar pedig kizárólag jó idő esetén használható, és hát a sulidő nagy részére ez nem feltétlen mondható el.)
    Az igazgató szerint zárt láncú tv hálózat kialakítása esélytelen ( nincs rá pénz,) ezért arra gondoltam h egy livestreaming (akár youtube/fb) keretében talán áthidalható lenne a probléma.
    Tudnátok abban segíteni, h milyen eszközökre lenne szükségünk egy élvezhető minőségű közvetítés lebonyolításához? Persze csak akkor, ha egyáltalán megoldható a dolog.
    Légyszi, csak lassan és szótagolva, mert én csak egy mezei angolos DÖK tanár vagyok. Előre is köszönöm annak, aki válaszol! :R

  • radi8tor

    MODERÁTOR

    válasz v17 #1 üzenetére

    Nem kell minden kérdésnek új topikot nyitni. Videokamerás kérdésekkel ebben a topikban tudsz segítséget kérni.

    ⭐ Stella

Aktív témák