Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SidCorky

    senior tag

    válasz TechN7ne #240684 üzenetére

    Napi szinten használod? A fiókban én is rávágnám, hogy lassú és a mostani telóm az isten. :)

    Egymás után váltogatva a régit az újjal biztos van különbség, de napi használatra még mindig tökéletesek a korábbiak is, én is egy X-et használok lassan három éve, és a 13-nál sem azért lesz cserés, mert lassú lenne, hanem a jobb kamera miatt. Barátnőm negyedik éve használ egy 6s-t, mindig az aktuális iOS-re frissítve, ő sem érzi még, hogy váltani kéne, egyedül az OLED kijelző meg a vezeték nélküli töltés miatt gondolkodik azon, hogy idén ő is újit, de az is lehet, hogy csak az én X-emet kapja meg. Kicsit túltolod itt ezt a "szándékos" belassítást, LG G4-ről váltottam, az tényleg az agyamra ment 1 év után, ezért is jött előbb a 7, aztán a FaceID meg az OLED kijelző miatt az X, az iOS bőven használható még évek után is, és ahogy látom, a többség ugyanezt mondja. :)

    Bár úgysem ér semmit a szavam, azért is mindig megkapom a magamét, mert szerintem felesleges egy telóba a 120 Hz, biztos ezért van, hogy a lassút is gyorsnak látom. :D

    [ Szerkesztve ]

    Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

Új hozzászólás Aktív témák