Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • burgatshow

    veterán

    válasz devil-k #227758 üzenetére

    Fog-e mostanában megjelenni új generáció? Ha igen, mikor?
    Nem hiszem, hogy idén fog, max. over ear formában de az nem ez a vonal.

    Mennyire biztonságos ez a füles? Kiesik-e futás közben? Nem esik?
    A sima Airpods 1. és 2. generáció is pont ugyanolyan kialakítású, mint a madzagos Earpods amit a telefonokhoz adnak/adtak. A Pro-hoz különféle párnák vannak, azt ki kell tapasztalni kinek mi jön be.

    Mennyire hatékony a beszélgetés lebonyolítása ezen keresztül? Hallják-e rendesen amit mondok, ha zajos helyen, metrón vagy bármi hasonló létesítményen vagy közelében vagyok?
    Soha nem panaszkodtak még nekem emiatt.

    Megéri-e az árát?
    Ezt mindenki magának kell, hogy eldöntse. :)

    Illetve jól emlékszem, hogy ennél a terméknél NINCS elállási jog?
    Mit értesz ez alatt?

    [ Szerkesztve ]

  • odrif

    MODERÁTOR

    válasz devil-k #227758 üzenetére

    - Fog-e mostanában megjelenni új generáció? Ha igen, mikor?
    -Nem tudjuk nincs róla szó mostanában.

    - Mennyire biztonságos ez a füles? Kiesik-e futás közben? Nem esik?
    -Egyén függő, valakinek sosem esett ki, valakinek nem marad meg rendesen a fülében.

    - Mennyire hatékony a beszélgetés lebonyolítása ezen keresztül? Hallják-e rendesen amit mondok, ha zajos helyen, metrón vagy bármi hasonló létesítményen vagy közelében vagyok?
    -Nekem sosem volt gondom vele, mindenki jól hallott és én is mindenkit jól hallottam.

    - Megéri-e az árát?
    - Nehéz kérdés, szerintem igen.

    - Illetve jól emlékszem, hogy ennél a terméknél NINCS elállási jog?
    -Passz, elvileg a hatályos jogszabályok szerint az interneten rendelt minden termékre van 14 nap elállási jog. Majd a többiek megerősítenek, vagy megcáfolnak.

    [ Szerkesztve ]

    20 éve a Prohardveren

  • icecave

    Topikgazda

    válasz devil-k #227758 üzenetére

    Akkor én is beszállok:

    Mennyire biztonságos ez a füles? Kiesik-e futás közben? Nem esik?
    Nagyon könnyű, épp a napokban tárgyaltuk, hogy ha megtanulod jól behelyezni a füledbe, akkor stabil, nem fog kiesni. PErsze ahány ember, annyiféle fül, nekem csomó kiesett az agybadugósok közül, de ez a "félagybadugós" egyből jó volt.

    Mennyire hatékony a beszélgetés lebonyolítása ezen keresztül? Hallják-e rendesen amit mondok, ha zajos helyen, metrón vagy bármi hasonló létesítményen vagy közelében vagyok?
    Remek, eddigi legjobb. Droid alatt rengeteget próbáltam, Sony 1000-es szériát, ami ebben az árban van, még az sem szólt ilyen jól. Más kérdés, hogy iPhone-on viszont jó volt az is, lehet más a bluetooth kapcsolat, vagy stabilabb, de ugyanaz a füles nekem iPhone-on sokkal jobb beszélgetási minőséget hozott.
    Megéri-e az árát?
    Hát, nem olcsó, az tény, de az elmlített Sony és társai is ez az árkategória.
    Illetve jól emlékszem, hogy ennél a terméknél NINCS elállási jog?
    Én is úgy tudom, hogy higiéniai termékre nincs.

  • atirag

    őstag

    válasz devil-k #227758 üzenetére

    Nekem az első generáció biztonságosabb volt. Ez már párszor kiesett a fülemből.
    Hangban határozottabb a különbség. Sebességben is gyorsabb(kapcsolódás). Zajszűrés nagyon jó és ha kell a külső hang áteresztés is jó. Az ára drága természetesen. De a technika ami benne van azért kárpótol. Főleg amit a 14 hozott.
    Viszont volt,hogy lefagyott az eszköz. Kapcsolódást jelzett de nem küldte át a hangot. De a telefonon sem volt.

Új hozzászólás Aktív témák